Noriu skaitmeninio fotiko

Per paieska pasiknaisiok po "IT" foruma. Ten yra geru temu apie skaitmeninius fotoaparatus.
Dabar pasakysiu keleta, mano nuomone, svarbiausiu dalyku:

  1. Nuspresk kiek pinigu gali skirti fotoaparatui. Skaitmeniniai fotoaraparai yra 2-3 kartus brangesni uz juostelinius
  2. Nuspresk ka ketini fotografuoti. Galimas daiktas, tau nereikes profesionalaus fotoaparato.
  3. Skaitmeniniai fotoaparatai turi savu privalumu ir savu trukumu. Suzinok daugiau apie tai ir nuspresk, kas tau svarbiau.

Na Mpixeliai toli grazhu ne pagrindinis kriterijus… manau namu naudojimui 3 Mpix per akis, visvien daugiau 10X15 nuotrauku jei ir spausdinsit tai labai retai… O tokio dyzhio nuotraukoms ir 2 Mpix uzhtenka. Pirmiausia reikia optika ziuret, ir rinktis fotoaparata tos firmos kuri gamina ir paprastus fotoaparatus.

O aš noriu taikos pasauly… Pavargęs

Nusipirkau Canon Powershot A70 ir nematau bedos.
3,2Mpix kaip man - per akis, 10x15 nuotraukoms uztenka. Kokybe gera, tamsoj, priesingai kaip Pentax (kuri svarsciau kaip alternatyva) negrybauja, tik su Zoom’u fotografuojant max rezoliucijos nuotraukas viename kampe siek tiek lenda violetine sviesos spektro dalis. Bet tiek nezymiai, kad paprastoj nuotraukoj to visiskai nesimato.

Uztai paveiksluoju dabar - oooj Cha chaCha chaCha cha