Noriu pirkti prancuzišką mašina,patarkit

ogi tuo kad kitaicai AK daugiau prištampuoja nei rusai…

Manau vertetu paziureti Volvo, SAAB NekaltasVV

nekisk tu savo volvo…juk aiskiai pasake prancuzo!!!

tai tik apie renukus prisiskaiciau ne kokiu atsiliepimu,o apie pezukus gal ka pasakysit paguodziancio Cha cha?o tai apie citrinas tai aciu,paskaitysiu Taip.dekui

A jooo… Tik didžiai obejoju ar AK-47 tebeštampuojami. Ir visgi atsižvelgiu į šalį išradėją Šypsena

tai ar bus kokiu nors konkreciu patarimu kokia masinyte iseina uz tuos 5000Lt?gal ka girdejot is belgijos parvarytas masinas, ar labai jau uzdrostos jos ten?

Nu tai varai i autoplius.lt paskui i kioskeli, perki “Noriu auto”, dar koki laikrasti su skelbimais ir ieskai. Ar gal manai kad cia masinu pardavejai susirinke?

Belgai Europoj, kaip Lietuvoj suvalkieciai Mirkt Posakis yra jei belgas padave ranka pirmas, paziurek ar visi pirshtai vietoj Mirkt O jei rimciau tai sudrozhtos mashinos ish Belgijos dazhniausiai buna.

Is belgijos is tiesu masinos labiau sudroztos nei bet kur. Geriausio stovio tai is sveicarijos,nu dar is vok. neblogu pasitaiko.Is prancuzijos irgi buna gerai panesiotos.

siulau geriau ziureti vokieti

… beje apie sostenos pasakojimus: neteikchiau per dideles reikshmes ka jie ten pasakoja Piktaskeichiau savo prancuzui tepalus toj pachioj sostenoj, pakeite priesh tai ilgai ieshkoje rakto karterio varzhtui atsukti, o “grand finale” buvo toks, kad nepravazhiavus ir 1000km, pats ta varzhta ir prisiverzhiau… ash puikiai suprantu, kad galbut chia tik vienetinis atvejis [tikiuosi], ir gerbiu kitu nuomones Cha cha bet kai prasideda ten man sake, o tiems dar kazhkur sake… Piktas

bet is belgijos masinas veza sioks toks pazistamas,tai as galvoju gal neikis jis man kokio su-do?merso ir bimberio as tai nenoriu,bulkas ir golfukus pucia gana sekmingai,o jis man siulo kokia prancuziska.pasiskaites komentarus net nzn ka dabar pirkti Baisu,susiveliau visai Žliumbia

Nu mano manymu neimk prancuziskos uz tokia kaina, jau geriau kitokia, jei pirktum bent 2x brangesne tada jau aisq prancuziska ŠypsenaPvz uz 10k paieskojus nebloga 406 galima pasimt.

o tai ka sliulai uz tokia kaina?nebuvo pinigu,nereikejo ir masinos ,yra pinigu o masina isirinkti laaabai sunku,o gal pirkti koki kibira uz stukyte Lt ir bus ramu Cha cha Baisu(tokia kuria gali bele kur numesti ir ji niekam nebus rteikalinga ?)