noriu pirkti ....(nupirkau. Renault 19)

Būtent šitą Taip,o modelis kaip ir visi,skonio reikalas,o va tas tai jau toks nudrožtas visom prasmėm.

ash pati tai nevaziuosiu ziuret butinai broli paimsiu , o kaip ar apsimoka i turgu koki vaziuot ar pagal skelbima?

Belekur verta,nežinai kur ta laimė stovi

Taip

o kur procenta tos laimes didesnis?

Neatspesi Nekaltas

o kur ir kada buna? utenoje lygtai ir marijampoleje buna?

Ten turgus tai buna.Bet kuriom dienom tai nzn. Pasinaudok paieska.Daug temu apie turgus yra Šypsenagerai einu miegot Labas

Pažaisk su klava dar kelias valandas,o tada pirmyn į Radviliškį,ten kaip tik rytoj “Bolšaja jarmorka” Labas

va pvz bite.lt/plius/bendravimas/klubai/sh.find?pattern=turgus& ;filter=229

radvilishki o ten kaip ketvirtadieniais ir nuo keliu?

daug patogiau susilauk ish jusu atsakymo nei ieshkot visur ir ilgai…juk ash atejau pas rimtus autoliubitelius patarimu Labas

Ketvirtadienį Taip ir nuo tada kai gali jau automobilį įžiūrėti,t.y.ankstaus ryto Mirkt

aciu , kokie jus man geri .tokiai neishmaneliai , cia pas jus klube visi tokie ar ant geru uztaikiau , jei kitur kur toki klausima uzduociau tai butu mane suede Juokiasi

Palauk,palauk,ateis rytas ir čia pradės ėsti Kanda,bet dabar negi prieš miegą sau ir kitiems nuotaiką gadinsi Laimingas…o dar kai Moteris Flirtasteiraujasi Labas

aciu aciu kad nesugadinot man nuotaikos, tikiuos ir daugiau tokiu atsiras kurie skubes su patarimais , o ne su Kanda. P.S. aciu uz komplementa Drovus

Nekaltas

Kauno turguje uz tokia kaina gali nusipirkti renoult, pries savaite ziurejau… Jei imciau, tai tik ne Japoniska Cha cha

Kaip ponui patogiau. Mano reitinguose reno būtų toli po visų japonų…

Kaip ponui patogiau. Mano reitinguose reno būtų toli po visų japonų…