Noriu pirkti dvirati

Tai koki jau nusipirkai dvirati
O tas kur matuoja vadinasi spidometras Cha cha ir kainuoja maximos lygio 25 kazhkur lt o jei normalus tai nuo 50Lt jei gerai pamenu bet chia pats elementariausias variantas

Jei reikia tik paprasciausiu parametru, tai galima ir uz 30lt, jei norisi kiek daugiau - 60, brangiausi variantai jau per daug prifarsiruoti ir skaiciuoja daugiau nei reikia Šypsena kiekvienoj dviraciu pard. yra bent keli modeliai

oi dar nenusipirkau bet jau visa savaite vis einu ir nenueinu, tiesiog darbe daug darbo. BET VISTIEK NUSIPIRKSIU, o tada vaziuosim vazinetis…
spidometras Gerai

na mano spidometras is vis gal tik 20 Lt kainavo.
pirkau toje pacioje pantheriu parduotuveje, svitrigailos g.
matuoja keliones laika, keliones atstuma, visa atstuma, vid. ir max. greiti.
mano galva daugiau nieko ir nereikia, nors vienu metu buvo kiles noras termometra kad turetu Šypsena
bet tokiu sako nera. yra dar su navarotais, kur pulsa matuoja, plauciu turi ir t.t. ir perspeja jei labai persistengi Šypsena

Beje jei jau pradejom apie dviracius, tokia marke QUEST kam nors ka nors sako ar cia tik samopalas. Beje keikiusi del varstu visi pusiniai.

Visi normalus dviraciai buvo isvardinti sios diskusijos pradzioje. Visa kita - slamstas.

Brigituke, tai kada galesiu pakviesti tave pasivazineti? Mirkt
Taip delsiant gali ir vasara praeit, negi ziema dviraciu vazinesi…
O gal geriau pirk paziuzas arba slides. Cha cha

Manau su pakvietimu bus truputy keblu Mirkt Taip sakant rezervuota Liežuvis

hashe

Sorry, jei ilindau ne i savo darza. Šypsena
Bet, kiek zinau, Brigituke vazinesis kazkur netoli mano namu, todel parasau nepykti, jei nezinodamas kada pakalbinsiu. Liežuvis

Nieko, visiems pasitaiko Mirkt

BTW, ash dviracio neturiu (nemegejas), taigi gal pabandyk pakviesti i kokia ishvyka, manau jai patiktu Šypsena

"Nepasitikek zhmona ir stabdziais…"

hashe

oh… o apie pasitikejima ir ne…

bet turbut dviratuko ir nenusipirksiu, nes gali taip atsitikti kad turesiu keturiu ratu “dviratuka” Šypsena

Na va… Šypsena
Gal cia vyras, paskaites apie mano pasiulymus, nusprende geriau nupirkti masiniuka, o ne dviratuka? Cha cha Cha cha Cha cha

Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena

Tikrai ne Mirkt paprasciausiai pasitaike proga nebrangiai isigyti nebloga mashiniuka mergaitems (automatas), tai svarstom dabar Aš nekaltas

hashe

gerai skamba “masina mergaitems” Šypsena Gerai

ech… kad tik viskas ciki piki butu…

taigis pagaliau nusipirkau… ne ne ne ne dvirati… o masinuka Šypsena
greitu laiku tikiuosi ideti foto (kol dar graziai atrodo)

O koks pas tave, BoomKo, konkreciai modelis panther mtb’o?
Ir siaip gal kas pasidalintu patirtim apie baltik vairo AX500, AX700 ir pan. ? Šypsena

Nei tas, nei tas Cha cha ASX 600 tik truputi kitoks negu parduotuvej, nes stabdziu kaladeles geros, visai itos, tokios geltonos, vairas aliuminis, ragai, spidometras. Na truputi pribambasu yra negu standarte, bet tai nieko nekeicia. Ka galiu pasakyti, kad tikrai geri dviraciai. Ypach ASX 900 berods tas su deore agregatais ir diskiniais stabdziais liuks, bet jsi skiriasi 1000Lt kaina, bent jau data, man atrodo, kad labiau apsimoka pirkti toki kaip pas mane o agregatus, kad pakeistu…Nekaltas nezinau neskaiciavau, kaip geriau… Jei nori pirk, nepasigailesi, bent jau as nesigailiu…kiti sako uzh tokia kaina galima geresniu gauti, bet ntikiu, kiek dairiausi nemaciau…Plius ratlankiai stiprinti ant visu modeliu, ir priekines akes geros, gal neant tiek, kad proextreme uzhtektu, bet daug geresnes uzh kitu, kurios yra vyrintos ush skartos, o Panther dvirasciu yra aliuminio lydinio (SunTour) Kas pas umarus buna tik dviraciuose nuo 2000Lt Taip, kad pats spresk, gal galinis amortika nera toks geras, bet pradziai pakaks paskui jei ka nusipirksi gera…

Ale ir ishknisai tema Apakęs metu senumo Cha cha

Ir labai gerai, kad susirado tema apie dviracius ir i ja parase. kam Seimai keturiasdesimt temu po tris zinutes apie dviracius?

kaip tik 6dieni buvau Svitrigailos g., tai krito man i aki tas TSX-500, tik tiek, kad man paciam, matyt, geriau butu MTB imti, tai sita as tik apziurejau is salies. Kaina jo dabar ~840 Lt, o va TSX-600 jau kazkaip nelabai man (cia gal toks poziuris, kad plento dviratis ir galinis amortizatorius man nelabai dera) Šypsena tas lyg kainuoja apie 1000Lt. Labiausiai situ dviracioku man patiko vairas (ragai siokie tokie) Šypsena

ale dabar vel susimasciau, gal uzsidet universalias padangas ir imt vistik TSX Šypsena