Noriu pavasariooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miiiauuu..... :~((

Visos norėtų ir į subinę ir į burną, tik nedrįsta.Kiaulė

nusipezejot chia jus stabilnai Apakęs Ne lamuku kompanija po visus forumus… … …

tij nebenorit pavasario niekas daugiau ania ?
hmz… Nekaltas Kietas

Bl nu tu ir duodiLaimingasjuk geram katinui ir sausi,kovasMirkt

Man tai salciai jega, tik kazkaip mergaiciu ziema maziau matosLiūdnas Pavasari tai kaip ziurkytes is narvu visos kad ti lenda, lendaNekaltas

ASh irgi noriu, Aauuuuuu Juokiasi

Jo tikrai greiciau ateitu pavasaris!

karochia pavasaris gerai bet vasara geriausiai nes i užknisauta univera nereikia sux blt nekenchiu univero noriu i darzheli ten nors pietu miego duoda!! Liežuvis

nu joe Laimingas xixi, haliucinogenu nenaudoju, kad man sausi kovas atrodytu Šypsena Liežuvis Liežuvis Liežuvis

o reziume - laukiam pavasario, po jo ir vasara Taip- kam Nekaltas y univera nereikia, kam y darzheli… Liežuvis xix, o man tij ispudingos atostogos nusimato Flirtas

nesushalkit KavaKavaKavaKavaKavaKava Labas

Laukiu pavasario jau visa menesi, o jo kaip ner taip ner… Žliumbia liudna… gi zmogui ir depresija gali prasidet :confused: anyway… ka tik ziurejau i kalendoriu nebedaug lika! Laimingas… laikykis ir tu , Mrrr, gal kajp nors istversim Cha cha Cha cha a kol kas geriu karstos arbatos i tavo sveikata Širdis Širdis Širdis Šypsena

Beje, au su cukrum ar be? Cha cha

Apkabinimas Lūpos ŠirdisŠirdisŠirdis Mirkt

su cukrum su Liežuvis Taip ir dar du Juokiasi jauchiuosi kaip namie ania Laimingas niuz nieka Cha cha atvazhiosi tu pas mani i vln Labas

liabanaktukaz… ZZzzzzZZzz… Angelas …zzZzz… ŽvaigždėAngelasŽvaigždė …zz…

bjewrus oras Nustebęs nemanot ?

Kava Kietas

kodel taip shalta ir shlapia!!?? Žliumbia