Noriu mokytis

Achiu, taip ir galvoju kad reiks i biblia nueit Mirkt

pradek mokytis kalbos kultura, nes mokykloje tai tikrai, kad reikes, kaip supratau busi 11-toke, taigi primyn knygynuose yra daug visokiu fainu knyguciu, testu, uzduociu

Tai cia ne bilekas NeJuk tarptautiniai zodziai tikrai pravers Taip

Supranti, gerai, kad nori mokytis, bet butina tureti kazkoki galutini tiksla. Nes taip mokytis kazka pripuolamai, tai man atrodo nesamone. Nes entiuziazmas tokiu atveju labai greitai isblesta. Viskas is esmes priklauso nuo to, kas tave labiausiai domina Taip

jei jau taip noretum, senai tai pradetum. As pvz mokausi savarankishkai matieka ir informatika Šypsena

Nenoriu mokytis tu dalyku, kuriuos visvien shulioj teks mokytis Mirkt Noriu moketi kazhka ka moketi neprivaloma, bet labai malonu…

Tam tikra prasme gal ir pravers, bet ash noriu konkreciai Šypsena

Vat butent ir noriu nusistatyti sau tiksla kurio galeciau siekt, bet nepavyksta, nes man prie shirdies daugelis dalyku

Tuo atveju, lavink kazkokius igudzius Mirkt Cha cha Mokykis piesti Cha cha (jei, aisku tave tai traukia Cha cha), tik nezinau ar bus is to naudos. Bet gal tai ne i tema. Geriau pavardink, kokie dalykai visgi tau yra prie sirdies Mirkt Cha cha

as va visa vasara steniu kaip cia reix egzus islajkyt visus ir dar kur nors istot, bet per vasara nieko nepadariau, neperskajciau…tik filologini padariau… Šypsena nesinervuok, tam ir vasara kad paspruktum nuo to Taip

Na ish tiesu labiau tokie zhemishki dalykai, fizika, chemija, biologija Mirkt matke idomu bet jos tikrai nesimokysiu papildomai bent jau kolkas. Anksciau filosofijos istorija, ir astronomija bizhki domejaus bet apleidau Nekaltas

Nervuotis tai nesivervuoju Mirkt mokytis juk noriu del to kas NORIU, o ne del to kad REIKIA Liežuvis

ech mieloji… sulauksi ir tu stanefkej 12tos klases… paziuresiu ar tas noras niekur nedings… Liežuvis

Ish esmes gan idomu Taip tikrai galima koki tyrima atlikti ir pan Taip Tik sitoj srity nelabai ka patart galiu, bo pati esu matematike Cha cha

man irgi bziku uzeina, atrodo kalnus neversiu, bet kai pradedi rimciau sklaidyt, vel gryzti prie puodu ramia dusia, bei, nieko nenuveikus Cha cha

Na, iki 12os klases dar nemazhai laiko turiu, ir manau, kadgeriau ji ishnaudot tinkamai Mirkt

Na, nelabai suprantu ka turi galvoja sakydama “tyrima” , paaishkink placiau Šypsena

Cha cha buna buna, todel ir noriu ish anksto apgalvot Mirkt

Na, iki 12os klases dar nemazhai laiko turiu, ir manau, kadgeriau ji ishnaudot tinkamai MirktO kiek laiko dar turi iki 12? Flirtas

tai paprsciausiai mars nuo pc, ciupk koki vadoveli ar knyga ir perskajtyk, arba senus uzrasus, arba kokiu testu ar uzdaviniu knygute jei taip nori… Juokiasi ]reikia tik noro ir pasiryzimo Taip