noriu mest mokykla po 9 klases !

visi nori bet ar mesi ar tik noretum? krc kliedesiai… Del manes mesk man px bet galvok apie save… ka tu darysi? bangoj sedesi?

Slaveju?! nu da cia jau ir tokioms pareigoms uzimti reikia bent vidurini turet…

Nu nzn nzn as taj patariu nemest!Ne

NEMESK, GALVOK APIE ATEITI-KA DARYSI BE ISSILAVINIMO? SUSIIMK, KOL NEVELU.

sheip nieks nepriims i darba taves. o man px kad viena valkata daugiau gatvej. bet tokius sushaudyt reik

nekwajliok Cha chaCha cha

mesk…Taip kaip kazkas auksciau teisingai pastebejo - slaveju ir kroveju visad reiksNekaltasGėlė

MESK

nemesk, nes po to laaabai gailesiesi

tu vaikezas, keliuose forumuose sukurei po analogiska tema!???

ka cia dabar sumastei? manai darba lengvai gausi? Juokiasi nebesvaik! zmones baige uzniversitetus sedi be darbo, tu tiki, kad rasi nebaiges ne vidurines! Juokiasi

pabaik nors 10 klasiu ir eik i proftecha , man jau paskutiniai metai ir baigsiu 10 klasiu bet nezinau kaip su egzaminais bus , bet stengsiuos juos islaikyt ir eit i proftecha , bet ne i tokia kur visi kaimieciai susirinke , o i geresne kur balas turi buti nemaziau 6 , o poto gal galvosiu dar kur ait mokytis po darbo.As irgi galvojau po 10 klasiu eit kur nors dirbt , bet pagalvojau geriau ka nors savo turet koki nedideli servisiuka ir ten po mokslu praleidineti laika su savo auto tiuningavimu.Tai kad nors baik 10 klasiu ir isidarbinsi kur nors tai po darbo dar gali i vakarine pabandyti eit mokytis ir bus 12 klasiu.

o kiek kartu galima egzaminus perlaikyt,jeigu pirma kart neislaikai?

durnas tu zmogau…nemesk shules kad ir kaip ten liewa butu…Visgi dziaukis gyvenimu geriausios akimirkos prasideda…Turesi ka senatvei prisimint

nu zinai…mano manymu kas nesugeba pabaigt vidurines yra lengvai protiskai atsilikes daugiau nieko. nu karocia as nesimokydama ir durniu voliodama baigiau vidurine, issilaikiau valst. egzus ir laiminga istojau i univera. nzn mano manymu cia jau debilizmo virsune mest sule. nu jei tau ten kazkas negerai, tai keisk sule, bet baik ja. na mest? manai darba gausi? a? as abejoju kazkaip. baik vidurine ir istok kad ir i kole kokia. negi jau toks durnas esi a?

prastas bajeris? Nekaltas jeigu ne, tai mesk, nes visvien tau ten proto net su kuolu neivarys, jau prarasta siela esi

nebludyk!!!

as tai neiciau as bent norma mokinuos

durnas? Kanda Kanda Kanda

Turiu toki tolima pazistama kuris mete mokykla 8 toje klaseje…spek ar jam faina dabar ji net i profke neprieme nes ten reik 9 klases minimum baigt…tai va dabar sedi vyras 4metus namie ziuri i savo 3510i noske ir smauko Kietas