noriu ilgu plauku...

prasau mergyt,kad tik padetu Šypsena

net nebandyk Kanda,o tai ispirsiu i kulniuka,ilgi plaukai grazu Geraireikia tik jais rupintis …Šypsena

oj kaip as rupinuosi savo ilgais plaukais. skalbiu kas trecia diena… be skalbiniu minkstiklio.

na Vyrasviskas paprasciau,nususkuti plikai,dulkes tik nusivalai nuo plikes ir gerai Cha cha xixi juokauju Šypsena

nunu, tik nereikia, man skutimas kenkia…

nium jau geriau tegu jie auga kaip pamise , nei stovi vietoj ir neaugaCha cha

sampunai,balzamai,serumai ,kaukes ir plaukai bus stiprus ir grazus Šypsenatiek MoteristiekVyrasturi juos puoseleti

pinsi kasas?

Lietuvaites ilgakases Gerai

[quote]net nebandyk ,o tai ispirsiu i kulniuka,ilgi plaukai grazu reikia tik jais rupintis …
[/quote]

Aš jais rūpinuosi ale mano plaukai yra labai stori, šiurkštūs ir nelygūs. Apie tai, kad esu labai žila - net nekalbu, o dažai mano plaukuose užsilaiko ne ilgiau nei savaitę. Aš nuo jų pavargau.

Kita vertus, jei vėl pradėsiu gailėtis - nėra ko pergyventi. Jie labai greitai atauga.

na tarkim as dazau plaukus su Loreal Recital Preference dazais ,jie labai ilgai islieka (spalva)…tai gal isbandyk juos ?Nekaltas o stori plaukai nera blogai,o jei isties nervuoja gali kirpeja tau juos iskarpyti,ta prasme juos paplonina tas kirpimas…ar gali juos sutepti zele,ar vasku tada jie kitaip atrodys Nekaltas

Taigi aš su tokiais ir dažau, bet man jie laiko tik savaitę. Kadangi žilų plaukų yra daugiau negu 50 procentų, tai toks tas ir nudažymas…Plaukai ir taip yra iškarpyti, nes jų yra labai daug ir jie yra labai sunkūs.

man garbanojasi Užsispyręs

O pas ką nesigarbanoja? Nekaltas

nezinau, bet pas kai kuriuos matau tiesius plaukus… kokiu ir as noreciau…

Paradoksas…Kas turi tiesius - garbanoja, kas turi garbanotus - tiesina. Juokiasi

Na, šiandien mano kančios baigsis. Dienos pabaigoj nurėž mano arklio uodegą.

taip, as noriu ilgu tiesiu plauku.

Tai ką dabar daryti?
Žliumbia

nea, jei per ilgi bus patrumpinsiuMirkt

o man patinka mano tiesus plaukai…Be be be