Norinčios tapti pilvūzėmis, vienykimės. - V

na jei jis nera vaisingumo specas tai jis tikrai geriau neziures, tu jau geriau paklausyk Nakvisos ir eik pas Zeba, jei nori vyro ginekologo.

klausykit planuotojos,

tai kada kas nors is tos temos iseis, ka? naujokes kodel nesidarbuojat Cha cha

as vis ilendu paskaitau, o kaip naujienu nera taip nera

darbuojames darbuojames, tik dar nesigauna Ne

kaip gi nesidarbuosi, kai taip Angelas norisi Laimingas bet nesigauna Ne

Nioekas nesigauna Liūdnas

dar sveikstam po operacijos ir laukiam mmm, o tada jau bandysim Cha cha is cia iseiti Mirkt

tojuke o kaip tu?Apkabinimas ai man tai dabar ne vaikai galvojGirtas pirma reik sveikata tvarkytiDrovus,kai tik busiu sveika kaip ridikas ir vaikuciai pabiruciai ateis Cha chaman daktaras sako,tik ziurek nepastok,nes laukia daugybe tyrimuUfff

O kaip tau sekasi, smiling? Nesidarei dar testuko ar as ka nors prazioplinau? Mirkt

smiling uzsiemusi darbais,jie lauks netyciukoTaip

ai kaip visadad vaiku darymo fronte nieko naujo.
nesekiojasi, as cai kai pries seniu priklausau tai matyt arba niekad is cia neiseisu, arba gal greiciau minties turet vaiku atsisakysiu, nei pas pilvuzes iskeliausiu

baik tokias kalbasKlastaNekaltas
ateis eile ir tu is cia iseisi ten kur priklauso Cha chaTaipGėlė

Sveikutes Labas
jooo as uzsiemusi darbeliais… bet ne vaiku darymo Juokiasi
nebesidariau testuko Drovus savaitgali turetu buti mmm, bet tikiuosi kad ju nebus Drovus gal vis del to pavyko pasidarbuoti ne tik darbe, bet vaiku daryme Girtas siaip nesijauciu taip kad prasidetu mmm Nekaltas siandien siek tiek is nosies pakraujavo, bet vos vos… Arba man tikrai kas nors su organizmu ne taip Nežinau nenoriu pries sventes saves nervinti tad pas daktarus neinu ir stengiuosi negalvoti apie blogus dalykus. Gerai kai yra ka veikti, o tai jauciu nuo to galvojimo is proto galima butu iseiti Kvankt?
tikiuosi kas nors greit pries sventes dar iseis is sios temos Girtas ir tikiuos kad pakliusiu i ta buri GirtasJuokiasi

is tikruju labai noreciau netyciuko TaipMirkt

grazu butu - lauktas netyciukas Juokiasi
juk svarbiausia, kad musu angeleliai, dar budami zvaigzdutese, zinotu, kad yra laukiami ir tiesiog jiems leidziama pasirinkti laika, kada pas mus ateiti…

Kaledos - stebuklu metas Žvaigždė ir as tikrai tikiu, kad sioje temoje irgi bus stebukleliu Apkabinimas
laikykites Gėlė

o man kazkaip dar nesijaucia kaledu Ne bet irgi labai tikiuos kad man skirtas angelelis sugalvos nusileist ant kaledu, ir pradziugins visus gera zinia, butu tikras stebuklas. Nes siand as kazkokia pikta, viskas labai erzina nuo pacio ryto, erzina kad bendradarbe pliurpia be paliovos, nors ji kasdien tokia, erzina belekoks trakstelejimas ar garsas Liūdnas o dar labiau nervina tai jog suprantu kad erzinuos be reikalo bet nieko negaliu padaryt. va as cia ne i tema gal, bet issipasakojau bent jau Apsvaigęs

amela laikykisApkabinimas ne tu viena tokia,mane erzina irgi daug kas…pvz nervuojuosi jeigu Vyras buna visa laika prie kompo,arba darbe kas nors juokus krecia Pavargęs ar siaip kas nors ne pagal mane Cha cha gal cia nuo menulio fazes mes tokios…nors man tyrimai jau ant nosies tai sedziu kaip ant adatu Girtas

Ok, man kazkaip jau trecia diena veluoja. Toks itarimas kad mano mmm kiekviena menesi vis nereguliariasnes darosi. Vos nutraukus KP buvo kaip laikrodukas, o dabar totaliai "nepunktualios".

man po KT gerimo irgi pasidare nereguliarios,zinok labai sunku suskaiciuoti reikiamasApkabinimas dienas

nu via VINIpooch jau isejo is musu Tūsas maciau kaip pas pilvuzes prisiregistravo Girtas
laikas butu iseiti dar kazkuriai, kad porele butu TaipCha cha

vat kazkaip buvau pamirsus pas jus lankytis - tai vat istorija musu praktiskai stebuklas - pagal medicininius duomenis praktiskai nerealu buvo Šypsena turim ilgai laukta netyciuka praktiskai … va Šypsena tai kas i pora?