Norejau paklausi Siaulieciu

as man rods buvau pries paskutiniam , juo pir ma karta man ten taij achujieNaij buvo Šypsena

BENDRADARBIAI GI GRUPE YRA Šypsena o kad klubas yra tai nzh ;>

nu prajuokinot klubas Juokiasi nuo kada skvotai tampa klubais? Prades lygint kluba su prasmirusiu sklepu - silumenke. O Siauliuose skvote ant galo tai manalietkos pradejo rinktis, manau temos autore prie ju galima butu priskirti. Aciu uz demesi!

fu jei chia apie skvota shneka tai Veee shlykshtus prasmirdes sklepas… tikrai Taip

Skvotas - panku sklepas, kuriame jie gyvena, triuksmauja, prievartaujau manalietkas. Skvote pastovus zoles tvaikas, prakiurusi kanalizacija ir etc. “Bendradarbiuose” vietos maziau nei sprotu dezuteje, scena tokia didele, kad net ant jos vos vos telpa bugnai. O, kad suzinotu jusu tevai! Laimingas

nzn Šypsena o kiek tau metu? Cha cha

pakankamai, mokykla baigiau pries 2m. Cha cha

CrazyfistsKanda Kanda Kandapats tu manalietka!!! skvotas, klubas, rysys , bendradarbei vienas ir tas pats, zhinau ash ten tu tavo panku mazaij bemaciau… ir baijk cia kabinetios! dar pavadink mane fyfaaaaaaaaaaaaaa Baisu Baisu Baisu Baisu Apakęs Apakęs Kanda Ignoruoju

pENTAgraMa ash ten muzikos eijnu pasiklausyt, o ne kvapu uostyt…

Crazyfists va del tevu , taij jie nesuzhinos , kas ten per skyle, tiesiog sakai i Jauninmo centra, ar kaip ten jis… seniaj buvau… NekaltasSutinku ten mazai vietos, beto ten tos maLalietkos ir prisideda prie skvoto ishlaikymo :stuck_out_tongue_winking_eye: o tau jos ka trugdo?

neskaichiuosiu dabar kiek kartu tai yra bandyta daryt, bet darykit chebrai, o ne sawo pazhiuru masems, nes kai daug imasi darbo ****as gaunas.

zinau.

Nekaltasciuju nebebera pirmos zinutes…nu dzįn aš ne is šeųųųliu;ddd…vą;>>~

juo ishtryniau pirma zinute. Liežuvis

o kodel:>???

ka ash zinau, sena tema ir tiek…

va jazau, kaip aš džiaugiuosi, kad nebėra to squoto. Prasmirdusių pankų irštva, puiki vieta vartoti BELEKĄ. Klausai muzikos ir žiū kaip į rūrą švirkštą koks apskurėlis inkišo. O kai atsimenu tą kvapą… ir tą erdvės didumą beribį…;||. Liūdesys ten buvo, niekas kitas. Bet faktas, kad atvažiuodavo geros grupės - nenuginčyjamas.

**NORIU TOKIOS VIETĘĘĘĘĘĘĘĘĘLĖS Niam niam…:>~**mmnan juk pats tas butū Gerai…:>~

Nekaltas Nekaltas Nekaltas

nu diev tu mano, ten visai ne jums vieta, ne tokiems. iš tokių ten tik juokdavosi, tėvų vaikų turinčių pinigų, kaip sakant,- jiems tik pelno ir juoko. nuoširdžiai sakau. kadangi esu prieš narkotikus esu laiminga kad pagaliau šita skylė uždaryta. o koncertais gausite pasitenkinti važiuodami į kitus miestus arba eidami į kampą. ;>>>