Noreciau prarasti nekaltybe...

… ir kad nereiktų po to rinktis "OK" ar "Abort" … Juokiasi

[/quote]

Cha cha Cha cha Cha cha

na, jei is realiai tavo pazystamu niex nesutinka, tai ka mums galvoti… Nekaltas Cha cha

tai kur problema randi…Juokiasi

mazhas smaukaliukas tu…

koks esu - man geriau zinotiŠypsena dar karteli konstatuoju, kad esat daugumas su savo nekaltybem, bet juk tai nera smerktina, ko cia shiaustisMirkt zinoma, jei nesi suauges su ta nekaltybe. as parashiau, nes greit pasieksiu trecia desimti ir bijau, kad galiu isigyti problemele…Nustebęs

tai gal plastine padetu… Nekaltas
nevykes juokelis.atsiprsau. Nustebęs

Nu tu ir pavarai

Juokiasi-durnesnes temos nemaciau, nori prarast nekaltybe pabedziok su savo iesmu i razete gal apsiraminsiJuokiasiKietas

gal tu dur…???

Ziuriu ir tavo nickas sektiek asocijuojasi su tema-vantele(kaskas panasaus i vanokit mane kas norit)
Cha cha

Šiuolaikinė medicina viską gali netik nupjauna, bet ir prisiuva tad nesirųpink atgausi Šypsena Tik va klausimas ką su ja darysi??? Negi senatvėj girsiesi kad man 80 ir aš vis dar mergaitė… Liežuvis

Cia nebe problemele o problema-tu nepamastei kad yra moteru uz pinigus?
Kietas

Tu palauk, neskubek-nekaltybe visad spesi prarastiKietas

matau sunku jums ikirsti situacijaLiūdnas ka jums viskas taip paprasta ??? zinoma, galima darytis plastine, bet juk svarbu prielaidos nekaltybes praradimui. tikriausiai suklidau, nes papuolusi cia, pasijutau tarp zmoniu suprantanciu gyvenimo ivairias puses, bet tikriausiai apsirikauLiūdnas gal jums tai buvo ,eiline vakariene’’, o gal tai ivyko senokai

tai dabar nesupratau…tu jis ar ji?.. Apakęs

O! turim apsimeteli(-e)-yra ir vyrai uz pinigus-cia tave taip pavasaris veikia?

nu jo…Cha cha

aha ir man idomu pasidare Šypsena

o kur matosi koks asmuo esu?Šypsena???

Geriems vaikams vantele - berzine.
Blogiems - kadagine…Taip