noreciau patarima, ka padaryti, kad noreciau savo paneles?

Nekaltas

Neuzsiiminekite cia zoofilija Liežuvis Seksas pats savaime be jausmu Liežuvis Su jausmais tai jau kaip ir mylejimusi vadinama Cha cha

nu gerai kabutes pamirsau… Taip tai mane biesina, kaip pamatai grazia panele tai iskarto pimp… atsistoja ir sneka kaip va as ja padarysiu… Tokie reliai greitai nusizemina pries merginas… visvien as nesigulciu su mergina, nors kokia grazi bebutu, o as nieko nejausciau…

klysti Kietas

Tu pats klysti…

Bent viena mane palaiko Gėlė Drovus ale galvojau durniaus vietoje busiu Nekaltas

Kodel durniaus vietoje? Ne

Tu normaliai pasakei.GeraiGėlė

jausmai - turite omeny meile? Kietas

Nea, bet kokia jausmai… simpatija, isimylejimas, susizavejimas…

tada atsiimu savo zodzius Kietas Gėlė Drovus

Na tu cia ir pavarei. Blogai

  1. skaityk visus postus;
  2. neisivaizduoju sex’o kaip “gyvulisko dulkinimosi”. Seksas - tai menas. Gyvuliai meno neismano. Logine klaida. Be to, sios dvisa savokos “sex’as” ir “gyvuliskas dulkinimas” tarpusavyje nesiderina.

susirask meiluze Laimingas

Bet ar seksas be jausmu gali buti kaip tu sakai-menas? Cha cha

man pakanka vienos panos Kietas

  1. neskaitau as postu
  2. mano supratimu jei yra jausmai tai ir sex yra visai kitoks.Atleisk gal esu jauna ir durna bet iki shiol man seksas buvo tik su zmogumi kuri myliu…

kai sakiau, kad seksas be jausmu nera "gyv. dulk.", turejau omeny, kad seksas be MEILES nera "gyv. dulk.". Auksiniz patikslino del simpatijos, susizavejimo, isimylejimo ir kitu emociju. Seksas, kaip menas, neimanomas be emocionalaus rysio tarp vaikino ir panos. Neisivaizduoju sekso be emocinio partneriu rysio. Cia butu veikiau zaginimasis.

Auksiniz patikslino del simpatijos, susizavejimo, isimylejimo ir kitu emociju. Seksas, kaip menas, neimanomas be emocionalaus rysio tarp vaikino ir panos. Neisivaizduoju sekso be emocinio partneriu rysio.

[/quote]

TaipTaipTaip

Na bet tavo tame “klystiKietas” supratau tik taip kad galimas sex ir be meiles. Ir auksiniz su luana kaip supratau taip suprato.

postai atskleidzia mano minties turini;

jausmai buna ivairus, nebutinai meile. As pasakiau, kad seksas be meiles nebutinai lygus "gyv. dulk." Viskas. Yra kitu nuostabiu jausmu, kuriuos jauciant myletis yra nuostabu.

Jeigu tau seksas iki siol buvo tik su mylimu zmogumi, tik sveikinu del to Gėlė. Bet ne visiems taip buna.