Norėčiau pakeisti vyrą

Na žinoma reikalinga, aš tai jau supratau, gi jau ruošėtės uždegti žvakes, o kaip jos be liepsnosCha cha

Liepsnele, žinok robo -tikras romantikas -jis mums abiems romantiškus pietus tuoj paruošNekaltas
Cha cha


Na jau, liepsnele, tikrai netrukdaiNe Tu netgi mums reikalinga

Na šviesą išjungiam o žvakių šviesoje bus romantiškiau bet matau teks atidėti bendravimą mes jau ne vieni.
ŠypsenaŠypsena

[/quote]

Atleiskite, kad sutrukdžiau, bet kitą kartą uždekite raudoną žibintą, kad žinočiau. jog "ĮEITI DRAUDŽIAMA"Drovus

[/quote]
Na ką tu mes dar suspėsim - o raudono nedegsiu - čia ne raudonųjų žibintų kvartalas - čia viskas romantiška ir …

Cha chaDrovusTūsas


Nenukrypk nuo temosFlirtas
Cha cha

[/quote]
Aš nuo temos nenukrypstu, bet bandau įvertinti visus variantus - na ir semiuosi patirties

MirktCha cha

Atleiskite, kad sutrukdžiau, bet kitą kartą uždekite raudoną žibintą, kad žinočiau. jog "ĮEITI DRAUDŽIAMA"Drovus

Vau cvingo klubas atsidaro - darosi įdomu…
Cha chaCha cha

[/quote]


Nenukrypk nuo temosFlirtas
Cha cha

Na šviesą išjungiam o žvakių šviesoje bus romantiškiau bet matau teks atidėti bendravimą mes jau ne vieni.
ŠypsenaŠypsena

Vau cvingo klubas atsidaro - darosi įdomu…

Cha chaCha cha


BūtinaiTaip Mielas, tau tikrai patiksTaip
Mirkt

Na ir kodėl aš anksčiau į šią temą neužsukau. Mielai atoduodų savo vyrą. Manau,kad tavo keliamus kriterijus jis atitiks. Bet mainais į jį, gausi savąjį nors laikinai paskolintiDrovus


Kažkodėl man kilo abejonė, ar tikrai iš širdiesNekaltas
Šviesą Apakęs -žvakė geriauTaip
O šiaip tai tu tukrai žinai, kas man patinkaMirkt
Cha cha Flirtas

Tada junk šviesą trauk užuolaidas bendrausim iš širdies.
MirktCha chaFlirtas


O, pastebėjau, kad mes čia dviese likomeNekaltas
Prisipratinsi tu tikrai maneTaip
BučkisFlirtas


Nu Tu tik pagalvokApakęs
robo, tu man ištikimiausiasNekaltas
BučkisFlirtas

[/quote]

Na bent pastoviausias
MirktFlirtas


Ačiū už gerus palinkėjimusNekaltas

tai Saulele blogai ieskaiNekaltas arba ne tenNekaltas… palinkesiu sekmesŠypsena

na buvo totalizatorius jau bet dar nepabaigtos ten lažybos - visi statymai nesuskaičiuoti - nenoriu kad šitas irgi nutrūktų aš geriau vietoje statymus rinksiu. Ir nebūk jau tokia juk jau pusė bangosVyrastavo temose rašo - nori kad visi būtų. MirktJuokiasi

[/quote]


Nu Tu tik pagalvokApakęs
robo, tu man ištikimiausiasNekaltas
BučkisFlirtas

na buvo totalizatorius jau bet dar nepabaigtos ten lažybos - visi statymai nesuskaičiuoti - nenoriu kad šitas irgi nutrūktų aš geriau vietoje statymus rinksiu. Ir nebūk jau tokia juk jau pusė bangosVyrastavo temose rašo - nori kad visi būtų. MirktJuokiasi


Gali dar vieną temą mano garbei skirti dėl lažybųJuokiasi
Juokinga ir tiekNežinau