Norėčiau moters su fantazija <Archyvas 2003>

Bagyra, na, nesu aš kažkoks kuilys, kaip panašu kad įsivaizduoji.Nekaltas Jei man ji bus nepatraukli ar visai nerūpės, tai nieko ir nebus Ne tarp mūsų.Nekaltas
Už pinigus - daiktas, be jų - iš gerų paskatų Mirkt, pvz., simpatijos.NekaltasCha cha

O tai manai, kad aš noriu su bizūnėliais, peiliais ar dar kokios pačiuožusios?Apakęs - Nee, gink dieve, nuo tokios laimės.Cha cha

Iš patirtiesLiežuvis
Paskaitinek ir savo privata - gal kuri nors patvirkusi siulesi?Juokiasi

Gi nesam maži vaikai - ir nesakau, kad čia šauks ant viso forumo Nekaltas - gal laiškutį parašys privačiai.Mirkt Juk ne aš vienas noriu.Drovus

Geriau Fantazija Nekaltas, ir be Jos Šypsena

Parašiau pirmoj žinutėj Nekaltas

zlugo mano fantazija su Danon, sory padarkas, bet Blogai nerandi kur razlievatsia?

Niu ir kas iš to. Paskaičiau ir tau parodau. Nori pafantazuot su Moteris…ir vakar norėjai, niu…
a daugiau ti nieko neparašei apie ką nori fantazuoti, galėtum ir išsamiau, ka? Mirkt
Nekaltas

Labai protingai norėjai, turbūt Nekaltas, kadangi ne visai supratau.

Pvz., balti patalai, šokoladinis pyragas, multikas apie karalių diką LiežuvisŠypsena

Eeee…Pavargęs… o aš maniau, kad apie sexsą Apkabinimas
Gal tu su kuom kitu apie tą čiokoladinį pyragą fantazuok LiežuvisJuokiasi

Dovanyte, a kokios reiktu fantazijos, bais rafinuotos ar tiktu paprasta?

Be nesveikų iškrypimų.Nekaltas Labai gražiai pavadinai - ačiū.Drovus

kartais bunu su fentazy, todel nenuostabu, kad ne viska supratai… Nekaltas

Manai,kad be jausmu ta fantazija patiks?O kodel garsiai sukauji,o tel profaile nerodomas,tai ieskai ar apsimetineji ??? Mirkt

Apie kokius norus cia ???

slėgis spermos talpykloje pasiekė kritinę ribą… gresia sprogimas. na jei ne sprogimas, tai prostatos adenoma minimum.

Tūsas nera Ne Moteris be fantazijos. Tūsas Nu, ir Vyras tokiu neteko Ne sutikti.

Nu tai gi geri berniukai moka įtampą nuimt Nekaltas Ar rankų neturi Apakęs Baisuargi tik tam moteris reikalinga…kaip agregatas kokis Kanda

Jis jau pries metus ta itampa nueme, o jus iki siol negalite Juokiasi