noras buti suaugusiu ?"skaityti 104 zinute"

kaip gera but suaugusiu

nenoriu… Pavargęs
niekaada nenorejau… Ne
kam skubet jej po kiek lajko su asharom prashysiu kad kasnors sugrazhintu jawnasias dienas… Niam niam
Viskas savu lajku… Myliu
kam begt ir vytis ta amzhiu…???
Juk dabar pachios saldziausios dienos… Liežuvis

visai su mielu noru gryzchiau i tas dieneles kai ishmokau vazhineti dvirachiu… kai kieme zajzdavom "palki stukalki" … ir ejdavom i mishka pasiklysti Drovus
po kiek lajko taip pat noresiu sugrazinti ir shiuos savo metus… Širdis

skubeti nenoriu… Angelas Žvaigždė Angelas

svarbu shirdis jauna Cha cha

neskubu… bet kartais taip iseina… Šypsena

kartais ateina metas kai nori buti arba mazas arba didelis… dazniausiai pasirinkimas eina didyn!

ishtikro ir noris ir ne nes … keij esi suawges esi pac saw shefaz nuo nieko nepriklawsomas (tewoo atzhwilgiu) o zhinoma kaij esi suawges $ uzhdirbti pac turi … o tep gera yr kep de toz problemoz nereijke sukti galwoz [;

manai taip nuo nieko ir nepriklausysi ? klysti… manai tavo tevai taip su niekom ir nesiskaito ? Šypsena

neskubu ash niekur…NeMirkt

ash nenoriu booti Liežuvis

nujau Juokiasi Juokiasi Nekaltas Nekaltas Mirkt oi tu padukeli Cha cha Cha cha
jei rimtai,tai is tikruju jei zmogus sirdyje jaucias jaunas tuomet niekad niekas neprivers jo jaustis senu !!! Šypsena kad gal is isores to ir nepasakytum Šypsena

Suaugti tikrai neskubu.Tik kartais aplinkybes vercia kuo greiciau suaugti…taip man ir atsitiko.Noreciau sugrizti i laika pries 2-3 metus Angelas

auksiniai tavo zhodeliai Taip

neskubu Ne va dabar gal siek tiek skubu, noriu kad kuo greiciau praeitu tas laikas. Noriu, kad praeitu visos problemos, per kurias man skauda Širdis. Arba galetu net sustot tas laikas… Ehh…

o kodel manai kad veliau jos baigsis ? Nekaltas

atrodo , kad as jau suaugus PavargęsŽliumbia

viisai tai nelinksma ŽliumbiaNe

nera kur skubėt manau spėsim vistiek [;

o poto gailesies jaunų dienų

as irgi neskubu visai… atvirksciai net gaila darosi kiekvienos tusciai praleistos dienos Nežinau

Nors man dabar 15 as noreciau gryzti i vaikysteGirtas

nius juk ir as auksine Kietas Cha cha Mirkt
/me pasijuto pasigyrusi Šypsena

nevelnio!!! nenoriu uzhaugt… noriu but mazha nerupestinga mergaijte , kureij terupetu tik jos leles Cha cha Labas