...Nominacijos...

Įdomios coby-d pasiūlytos nominacijos, tačiau kai kurios labai jau sudėtingos… Nekaltas

tokios buvo bangos gimsoi nebutinai tokios ir cia turi buti

Tai taip, galima būtų iš kelių viena padaryti, na kad kažką panašaus Mirkt

na, nebutinai taip, galima tiesiog ju minti paimti, kaip ir su geriausiai prtiapusiu naujoku ar senbuviu… Nekaltas nu karoc, db einu nuo kompo palieku jus diskusijai Mirkt

Graziausio niko savininkas Žvaigždė

Neblogai…Ish viso to isheina kelios labai neblogos nominacijos. Kandis labai geras, bet nelabai zhinau kaip tixliai apibudint NekaltasDidzhiausias meilikautojas Ishradingiausias bangietis

Dar gali būt kūrybingiausias bangietis, tai būtų tokie bangiečiai, kurie rašo įdomius diarius ar kažkas pan.

va sita nominacija ir man patiktu… Nekaltas

O, sulaukiau pritarimo Cha cha Šaunu Mirkt

sulauket pritarimo, nes tokia mintis ir man kilusi buva Drovus…tad palaikau ja visom trim, tfu dviem jau…

Shita tema neskirta pasilaikyt savo mintims. Prashom reikshtis. O ta nominacija jau keliauja i sarasha. Visos jusu parashytos [ishskyrus visishka sh] keliauja ten.

Mirkt butent - nekandidatuociau Mirktbet vistiek smagu kad kazkas balsuotu Šypsena

kolkas didziausias naujokas chia esu ash manau Cha cha nors seniai uzhsiregistraves , bet tik dabar pradejau aktyviai plaukioti bangose Cha cha hm… manau kad butu visai idomu padaryt tokius tinkimus . pritariu Gerai Mirkt

Rinkimai vyksta dazhnai. Va kad ir dabar. [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/401786.61 -=(1680931778](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/401786.61-=(1680931778) Pasiskaitinek, manau bus idomu.

O kur labiausiai nusišnekantis bangietis? Ar čia, jūsų nuomone, yra visiškas š? Nekaltas Kažkada buvo tokia nominacija rinkimuose.

dar galetu but nominacijos: geriausias draugas, ponas (-ia) dienorashtis, linksmiausias bangietukas… nu daugiau nesugalvoju Cha cha

ponas(-ia) dienorashtis gera nominacija;]] Gerai

Didziausias girtuoklis Mirkt

Kiek cia tu nuominaciju klube turesim??

tai daug mazh sugalvojot nominacijas Šypsena