Nokia plug-in

WC ish kur zn? Nežinau Tai, kad kalbos sklinda priesingos… Angelas

cikita kaip dabar jau galima sakyti visada… Litexpo Flirtas

Zabiela berods gros dadoi,tai yra klaipedoj.ir visai neuzilgo.

klausykit WC, jis zhino Taip Nekaltas

o Zabiela vln rugpjuchio 6.

Info is paciu organizatoriu:] (kazin kodel praeita vadinosi Nokia Plug-In summer, o ne nokia plug-in summer 1 ar panasiai? Šypsena) Del veiksmo vietos nesu garantuotas. Speju, kad vel litexpo, nors nesu tuo garantuotas

na apie Zabielos pasirodyma turbut turetu pradeti anksciau reklaminti nei pries savaite. O reklamos juk nera. Nebent as negirdejau Nekaltas Mirkt

jo jo man irgi idomu, jei rugpjucio 6 diena tai kodel dar jokios reklamos nera? Ir jei nokijoje gros zabiela ir ji bus ne vasara tai vapse apie ka jus cia kalbat WC ir -anima- ? Juokiasi

ŠypsenaAugust 2004: Scheduled to be updated. Thursday 5th Aug. RENAISSANCE @ PACHA IBIZA Friday 6th Aug. RENAISSANCE@LAISVES AVEN Vilnius Saturday 7th Aug. RENAISSANCE BOAT PARTY - BALATON Budapest Saturday 14th Aug. SLIDERS CLUB. Vienna Friday 20th Aug. RENAISSANCE RESIDENCY @ VIGADO Budapest jameszabiela.co.uk/

Renaissance su James Zabiela “Alive” CD presentation “Dada” gimtadienio proga rugpjuchio 6 diena Klaipedoje.

taip taip Taip Zabielos psl parasyta, taciau jis bus Dadoje 08.06.

niekada nebuvau, bet labai noreciau Drovus

nu man seip man dzin kur jis gros nes neturiu laijko Liūdnas bet tai nors teisinga info pateiktu … kazkur

Juk sakiau kad dadoj bus!bet tai NE nokia plug-in.

Mirkt

Apie plug-in’a nar nieko negridet, taip kad be rudens nieko tikriausiai ir nebus

Ar tik as viena gale matau parasyta Vilnius Klaipeda nuo kada Vilniuje? Cha cha

Tau geriau zinot.

Drovus

Dilema visdar ta pati… kas gros nokijoje NekaltasO ji bus kiek girdejau rugsejo 10 arba 12… ech kaip dar toli… Drovus