Nokia 6610/7210 Fan Klubas

tai greiciausiai kaip ir pokabio metu mikrofono garsa.

Va va va. Kaip tik sito irgi nezinau. Kazkaip tyliai dabar girdziu, kai paskambinu. Kaip padidinti mikrofono garsa, kai kalbi? Kaip tai padaryti?

Pamegink pokalbio metu paspausti rodykle i virsu

Bandziau. Kai tai darai, tada atidaro telefonu knyga. Kai i kaire puse paspaudi, tai duoda rasyti sms, kai i desine atidaro kalendoriu. Sakau gal is vis nera tokios funkcijos? Nes mat yra garsiakalbis, tada kai ji paspaudi kalbant, pradeda labai garsiai kalbet, bet, kad tyliau biski padaryt, tai neiseina. Cia sakau tas garsiakalbis skirtas laisvu ranku irangai. Tai kazin imanoma tai padaryt?

Ar mikrofono, ar ausinės garsą? Šypsena mikrofono garso tai nelabai pareguliuosi… O ausinės garsas reguliuojasi su kairėj telefono pusėj, šone esančiu mygtuku. Nekaltas

Ble rimtai. Dekui kas parase atsakyma, bet zinutes neber, istryne kazkodel, o ten buvo teisingas atsakymas. Dabar zinau, reikia ta mugtuka, kur yra mobo sone pamaigyt, taip kaip 6510 Nokioj, tik ten 2 mygtukai. Auksciau paspausi garsins, zemiau tildins ar atvirksciai. Kazkaip net nepagalvojau, kad ten del garso. Galvojau, ten skirta virselio nuemimui ar pan. Dekui kas paraseTaip

Broken tu cia buvai istrynes zinute. Tai dekui, nes tikrai nezinojau kaip tai padaryt, net nepagalvojau, kad tas mygtukas skirtas garsui, jau buvau pamanes, kad niekas nepades. Thanks.

a tu cia taip pezi ar is tikro intelekto nesuzalotas?Kietas

uz kiek sawo aparatus parduodat? ar jums jie tokie brangus ir neykainojami ?

neparduodam,nes geresniu nera.

Pats tu kazkoks suzalotas Baisu Uzsipuolei zmogu, kad gal biski ne taip mintis sudeliojo. Nesveikelis esi Veee

Rukyk rukyk. Mat kaip buvo. Parase vienas zmogus atsakyma i mano klausima, as perskaiciau atsakyma. Nuejau pasiemiau, patikrinau, paziurejau, teisingai zmogus man patare. Tada sakau padekosiu ir pasakysiu, kad pavyko man ten su telefonu kai kada padaryti, kad nebereik pagalbos. Paziuriu, o neber tos zinutes, kur buvo atsakymas i mano klausima, tai nusprendziau, kad zinutes autorius ja istryne ir nebeparasis daugiau, tai ir padekojau tam kas parase, nes neatsiminiau jo vardo. Paskui vel atsirado jo zinute, jau po mano zodziais, tai buvo Broken.
Taip kad pasasy kilbasy aborto liekana, ir is vis ka tu cia darai sitam klube, tau tik Skelbimai ir Darbas klube sedet: ieskot darbo ten pat kur ir tavo visa familija dirba - STOTYJuokiasi

kiek tau metu pacane?levas is taves telefoninikas ir levi tavo bejeriai.bled jei telefa rankoj pavartes negali susirast kur garsa reguliuot tai instrukcija pasiimk.gal dar paklausk kai skambint reikia.

O as sakau, kad as telefonininkas? Metu pakankamai, kad tokios malalietkos kaip tu pakristu. Krc nevartyk sau iprasto gaidzio bazaro ir viskas bus ok. O del garso, tai instrukcijos neturiu. Telefa is tokio gaidzio kaip tu atkirtau, pamirsau pasakyti, kad dar instrukcija atnestu. Ir is vis uostyk kabanciusIgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju

aik gul snargly.ryt taip nebepyksi ant saves kad tupas esi.lopas bled…Laimingas

f.u.c.k off, neterst sito klubo, necesely.
Piktas

Gal kas zino is kur butu galima parsisiusti GRUPIU LOGO. Kur buvo telefe jau biski pabodo. Grupiu Logo, tai kai tau kas nors skambina ir mirksi paveiksliukas koks nors ekrane.

<p>jei dar yra nenusiemusiu operatoriaus logo, tai galit padaryt per wap’a stai cia:
<a href=“http://03bar.ktu.lt/~nafania/wap/” target=“_blank”> </a><a href=“http://03bar.ktu.lt/~nafania/wap/”>http://03bar.ktu.lt/~nafania/wap/&lt;/a&gt;
sorry uz ilga adresa, ne i komercija orientuota ;]</p>

<br>

<br>

<p>o ji keist galima?</p>

<p>nu ir dar vienas klausimas ta linksma gaida… tai vis gi eina ismest kokiu tai budu ta standartini paveiksleli lievaka (lights.jpg) ar nelabai?</p>

<p>ir kuri softo versija 6610 yra paskutine? gal kur changelog’a imanoma pamatyt? ;] tiek klaustuku pradziai, dekui.</p>