Niujorko busimos/esamos jaunos mamytes

O ar zinai kas bus berniukas ar mergyte?Šypsena

Mano ta pazistama, apie kuria sakiau, vakar berniuka pagimde. Sakau, Antose, zentas tau bus Mirkt Bet manes dar prie leliuku niekaip netraukia. Ir vezimelio stumti i Central Parka dar kazkaip visai nenoriu Ne

Oi Antose sveikinu ir uzjauciu tave,pernai as pati tokiu laiku vos pavaiksciojau.Tokioi pacioi padetyje buvau kaip tu dabar.Vos lovoje apsiversdavau.Nejutau kaip laikas prabego,mano maziui jau tuoi metukai.Kantrybes ir sekmes tau,is visos sirdies…!!!

sako mergyte, bet anksti tikrino, tai galejo ir apsirikti Cha cha

kaip faina tai pazystamai tavo GėlėGėlė as jau irgi degu nekantrumu greciau savo makalaika pamatyti Cha cha
gal zinai kurioje ligonineje gimde ?

taviskis irgi rugseji gimes Cha cha as zinok vos bepavelku pilva, zmones netiki, kad as tik rugseji gimdysiu,sako makaronus kabinu Juokiasi
gal tu niujorke gyveni a ?

Taip antose as ny,Long Islande gyvenu.As gimdziau rugprucio9d.
As irgi baisiausiai buvau issiputusi,"plvas nosi siekdavo" Labai buvo sunku vaikscioti,bet viskas jau praeityje.Dabar nespeju lakstyti paskui savo maziu.
Kai as buvau 7men. atrodziau kad jau tureciau gimdyti,ir visi netikedavo,sakau siaubingai buvau stora…Taip kad nepergyvenk ne tu viena tokia storuliuke,svarbiausia kad butumet su baby sveikuciai!

na va , iki taves tai tikrai nenusibaladosiu,toli labai Nežinau

visada man taip buna Žliumbia

Oi Antose tau taip tik atrodo,visai netoli.O kur tu gyveni???Su Long Island susisiekimas labai geras.Gerai

puupa, kolkas Manhetene, bet gali buti, kad kelsimes kitur Laimingas

Sveikinu AntOse!!!
Linku sveikatos ir istvermes Šypsena
GėlėGėlėGėlė

visai nesimiega Pavargęs

Antose, netycia cia tave radau Cha cha Gaila, kad tu ne Kanadoj gyveni, ten tau pripirsciau draugiu Šypsena

Ru, tai man kaip visada zinok Pavargęs

antose jei tu Menhetene tai visai neblogai butu susisiekti,bet minejai kad zadi kraustytis tai cia kitas reikalas…(kur planuoji gimdyti?)

puupa, gimdysiu tai as Manhetene, bet va nezinau ar dar kraustysiuos, siaip nenoriu Pavargęs

negi taip ir neatsiras ne vienos mamytes Nežinau

Visgi galejai palaukti dar metelius ar du… Šypsena

po meteliu dvieju jau antro noresiu Cha cha

Kur zadate kraustytis jei kraustysites?