NINJA club (ZX6R, ZX7R, ZX9R, ZX10R, ZX12R...)

atskleisk savo omeni, kodel tu taip klausi? Skaitau

Sveiki, man reiktu kawasaki zx6r 2003 dangtelio vietoi keleivio sedynes, gal kas galetu duoti nusikopijuoti a plasmase, neliksiu skplingas Cha cha

Tai manau remas bus sveikas jei per visa ekksploatacijas jis nebuvo kilnotas ant vieno rato. Mano jau 89 metu nindze, bet remas sveikas ir nepersikreipes. Vadinasi imanoma vazineti sitiek metu motociklu ir nesudrozti jo, keliant ant vieno rato bei po to drimbant arba negraziai nusileidziant.
Kas del variklio, tai kompresija galesi patikrinti nusukes benzino baka. Savaime suprantama ir sonines plastmases reikes lupti lauk.

nzn ar cia pataikaiu bet paklausiu Šypsena
reikia kawasaki z1 07 numerio laikiklio su posukiais
o gal jis tinka ir nuo kitu modeliu?
jai kas turit ir nereikia tai sumokeciau LT (proto ribose) Šypsena

kiekvienos brytvos (ir netik) gali kalt i virsu nuo antro be sankabos, is 1–>2 pageidautina su sankba. nes dezej nera SINCHRONIZATORIU! i apacia visada privalai NAUDOTI SANKABA!!!

Techninis klausimas.
Ar Kawasaki ZX6R sankaba pusiau automatine? Ta prasme,
Kylant nuo pirmo begio iki virsaus ir atvirsciai zemyn, nebutina naudot sankabos?

kad pirmu visais sunku balansuot, zx10r - antru / treciu kurkas maloniau.
Dabar su rr - sako pirmu irgi ner ko zaist.

rr’o vizualiai lygtai priekiniai stokai juodi buna Nekaltas ir dar ten kazkokia dalis kitokia… zinau kieno ta ninja. kaip kelsi pirmu (jeid ar keli pirmu) buk atsargus. labai jau jinai piktoka tampa kaip ja uz usu timpteli Mirkt ŽliumbiaApsvaigęs

Reikia 03m 636 bako dangtelio

Yra Jawa, yra Minsk fan club - as siulau Ninja clubJuokiasi
Dekim visas aktualijas, nagrinekim specifinius klausimus. Turetu buti idomu ne tik tiems kas vairuoja tokius zveris, bet ir tiem kas ketina tokius isigyti.

Cia kam idomu duodu linka i ZX6R screensaveri (free, 1.5 Mb):
http://www.motomanai.lt/zemaituks/zx6rScreensaver.exe

Siaip internete ieskojau ZX6R manualo, buvau nyklydes iki uzsieniniu forumu ir nieko gero…

Taciau yra toks: http://www.buykawasaki.com
Einat Vehicle information, tada View parts diagrams
Tada suvedat kokio modelio ieskot (metai, kubatura, modelis), randa ir
galima paziureti daugelio daliu piesinukus. Kitaip tariant - online mini manualas gaunasi.

Gerai jou jou jou…mes cia su keliais veikejais irgi juokais sakem reikia koki NINJA klubeli ikurt Kietas , nors pati nesu didele zaliuku gerbeja, bet garaze stovintis zverelis biski ipareigoja Laimingas

Taigi: WELLCOME TO NINJA CLUB Širdis

eeeeeeeeeeeeeeejjjjj…SPEEDSTER, kur gi tu
samy glavny Kietas Mirkt

db man beliko GXSR kluba sukurt, Liskoo sukurs RR, Y - yamahos atstovybe Cha cha luxor jau HD sukure tema Cha cha kas ducati apsiema?? ai va matt turi monstery, paskui dar belieka Aprillia nu ir kruva dar kitu klubu Cha cha

Zemaitux, o kodel neyrasei ZX10R ir ZX12R Nekaltas

As ta pati pagalvojau JuokiasiJuokiasi

gal man sukurt:
k-750 fan club
dnepr fan club
tula fan club
yamaha fan club ir t.t.???

kazkaip ar skaityt nemoki ar kas…yamaha gi Y kurs…o dnepr’ai priklauso ziurkei… Cha cha

Street_ai, nenada lialia… Ninja bestseleris LT Liežuvis Cha cha (viasai kaip VW golp Kietas)

yeah right Juokiasi neveltui pigus motai, kad remai nelaiko Ne