Niekas Nezino bet tu turi nuostabia sypsena

ash taip pat dazhnai shypsaus,shypsena zhmogu jaunina, shypsena zhmogu puoshia Šypsena Mirkt

Sypsausi beveik visur ir beveik visadaŠypsena Ne tik kitus tai gerai nuteikia, bet ir pati geriau jauciuosi sypsodamasi nei kazkaip susiraukus sedet…NekaltasŠypsena

beveik pastoviai.daugelis manes rimtos,nelaimingos praktiskai nera mate.nors buna,kad ta sypsena buna pro asaras…Nekaltas

Sypsausi laaabai daznai…Laimingas~,kartais buna einu gatve issisiepus,viena,ir visi man sypsosi,nes galvoja,kad sypsausi jiems…o istikruju sypsausi siaip…net nezinau del koNekaltas~ Laimingas

oj shypsotis as tikrai megstu…ir juoktis!tai liabaj nuostabus daleekas…tad shypsokimes sawo placiom shypsenom! Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Chypsausi daug,kartais zandus paskausta nuo to sypsojimosi Laimingas ir dar pasigirsiu Cha cha jau kiek kartu girdejau kad esu fotogeniska Nekaltas Cha cha bet tik tose fotkese kur mano sypsena iki ausu. LaimingasLaimingas

labaiiiiiii daug mane buvo, net sky pramine,bet man nepatiko Šypsena kartais net per daug sypsaus… smilleeee Šypsena Šypsena

o as nesisypsau niekados (beveik)

Ai kaip užeina - kartais visą dieną praišypsau, o kartais ištisas savaites nė šyptMirkt

manau kad kai nusisypsai bun geriu

…taip,taip mano sypsena viena is graziausiu Flirtas.Man visi tai sako

Tai labai smagu, kad cia tiek daug besisypsanciu zmogeliukuŠypsena

man tai visi draugaj sako, kad aš arba labai Laimingas arba aš Kanda
Kitokios jie manęs nematė Juokiasi

tai labai smaguŠypsena

sypsausi visur ir wisada Mirkt

Kiekviena diena.Manau, kad sypsena daug ka gali nugaleti, net ir paty akmenasirdi…ŠypsenaO jei nedirbtinai sypsaisi, reiskias, tu turi ir nori dziaugtis kazkuo, nesi visiskas pesimistas…O to pasekoj pamazu ir keiti sawo liudna likima. Argi nefaina kai pvz gatvej nusisypsai ir tau nusisypso??? [aisq tai retas atvejis]Laimingas

Nezhinau nepasakyciau kad labai dazhnai bet tenka Laimingas

nesisypsau, nes tai man netinkaŠypsena
o viena kita sypsena pakeite maneŠypsena
priverte sypsotis pavertus galva ir mail’uose rasyti daug Šypsena

As ir pabundu ir uzmiegu su sypsena veide Laimingas Sypsaus visur ir visada, todel taip ir vadinuos - Shypsenyte Cha chaLaimingas Manau, jog viena sypsena isties gali pakeist gyvenima, tik zinoma jei ji bus tinkamu momentu, tad sypsokimes, nes netycia ta akimirka galim prziopsot…TaipNekaltasLaimingas

viena sypsena isgelbeja pasauli…