neziurekit!!!!!!

GeraiGeraiGeraiTaipTaipTaipCha chaimg* ...2Cha chaCha chaCha cha

gal mes ab tik ir žiopliais ir lykomCha cha

einam rukyti

ka nerukau, o kompanija palaikyti ir sveikata gadinti nevertaNe

nemanau, nes experimentas beveik ir pavyko, o kiekviena tema gi irgi kadanors issisemia, 225 paziurejo, o jei dar butume uzmezge koki aktyvesni dialoga butu buve ir daugiau smalsuoliu…

Taip esu labai šlikščios nuotaikos nieko nerašau tik skaitinėju.LiūdnaVėl prasideda depresionkė.Laukiu kito savaidgalio varysiu į ledo rumus pasišliaužyti gal nuotaika atsiras,su naujais žmonėmis susipažinsiu.Noriu tapti exstremale.Labas

man tai kazkaip reikia prisiversti prisesti ir pasimokyti… neina susikaupti ir viskas,
beja is kur ta depresija?
extremale?kaulai dar matyt sveiki visiŠypsena as ten i arena gyvenime savo noru nebekelsiu kojosNe pakvieciau karta pana i pasimatyma tai po to gailejausi gal savaite… nevirtau, bet kojos skaudejo nerealiai…

nepabandes nesužinosi,esu tik vaikystėja čuoažus.Man irgi reike ruoštis paskutinei sesijai 3 kursiniai parašyti reike,negaliu prisiversti.O nuotaika, jau senai ja iš vis turėjau.Išsiskyriau su vyru,o dabar dar draugas palyko,jaučiuosi tokia nevykėlė.Ai ką čia apie liudnas tėmas,viskas praeis su laiku. Cha cha

mane irgi nesenai paliko, gal del to sunku susikauptiNustebęs bet gal kaipnors susitvarkys viskas…uzjauciu del vyro ir draugo, bet tikrai nesakyk kad esi nevykele, niekad nebuna kaltas vienas zmogus del visko, abu turi kazkuria kaltes indelio dalyTaip

Liūdnadaugiau nebeliudėsiu dėlSudužusi širdis,gyvenimas bėga į prieki.Dabar stenksiuos iš gyvenimo imti viska ką jis man siulo,nebepraleidinėsiu jokiu geru progu. MirktLabai laukiu savaidgalio,tikiuosi kad kažkas pasikeis kažkokia idomi nuojauta kad kažkas turi įvikti.Labas O tu mokikis,mokikis.Taip

tik nesitikek perdaug is gyvenimo, siaip jis atmatu kruva…nieko jame tokio gero per savo givenima namaciauNe
ir visko neimk nes gali atimti is kieno nors kanors…

Liudna vis, teisingai sakai kad gyvenimas tai atmatu kruva,gyvenimas man buvo tikrai žiaurus,gal per savo naivuma tik nukentėjau.Kaip negalvoti apie ta kuri taip myli,kaip užmiršti.Kai ji pamatau darbe,norisi apkabinti išbučiuoti,bet turiu tvardyti savo jausmus.Čia apie savo drauga rašau,ir nyka pasirinkau toki, taip jis mane vadino.Deja jis to man nejaučia,pasakė kad jam reike laiko kad susivoktu ką man jaučia.Nu čia tau ir prirašiau gal užteks per daug išsijaučiau. Nustebęs

nu tau tikrai nepavydziu jei kiekviena diena ji matai, aisq darbo del jo neverta keisti, bet geriausiausias sprendimas butu kaipnors atsiriboti kad nematytum nesutiktum… daugiau tikrai nezinau kaip patarti uzmirsti ji nes tikrai zinau kad sunku pamirti viska … laikas gydo, tik va kad ji labai letai teka kai sunku ir bega kaip paseles kai viskas klojasi puikiai… tokia realybe ir nieko nepakeisi…

jooo
pasidariau nuosavą temą postinimui Cha cha

kaip saknt tikiesi daugiau žinučių prirašęs pasijusti bangoje svaresnis ??? Cha cha

nihuja nenoriu buti svarbiausias tik kaikurios kvailos temos sutraukia daugiau landunu bangieciu, o cia tik irodymas, kad kuo kvailiau tuo daugiau ziopliu
parasyk antrasteje jog pana atsiduos be draugystes tai ir sulauksi poros simtu zinuciu per valanda…Taip

Nekaltas

hmm

…liūdnos temos…