nežinau ką...

Tiggy mane Apkabinimas kad ir wirtual bet turi Cha cha

tai kad aš viena nemėgstu po klubus vaikščiot, o tuo labiau siūlytis bachūrams.

baik tu. gi man dovanas siūlo Cha chaturbūt labai geras tas bangietukas, pralinksmint mane nori Pavargęs Cha cha

Nu jooooo, dabar as irgi pasiskaiciavau ir mano visos podrushkes porom Apakęs, eina na…kol negalvojau galvos neskaudejo…nu ka padarysi tex knyga skaityt Nežinau

tai va, ko čia siūlaisi. Pavargęs

oi, ojoj. bet aš noriu tikrų realių draugų su kuo galėčiau valentinkė pašvęst. aš nenoriu sėdėt prie kompo Ne

vasario 14 aš dirbu nuo 16 iki 00 grižęs pimą valandą nakties 3 kart pamylėsiu savo moterį Šypsena

tai vaziuok pas mani… aprodysiu didziuly neissipildziusiu svajoniu bei galimybiu miesta, bus isimintina, smagu ir daug sexo… Laimingas faina ane…!? Laimingas Kietas

Man vienai baisu vaikščiot Pavargęs

ko čia giries? Pavargęsman Širdis skauda Cha cha

ble, man ne sekso reik Pavargęs

Tiggy nu pamastyk dar karteli Cha cha tikrai tikrai ne wieno nera su kuriuo galetum pabut?? Nekaltas netikiu Liežuvis

ot tai beda, su manim gali praleist vakar Flirtas

jo,axujena…su ezio pakuote Juokiasi

o ko daugiau tokia diena…!? Nekaltas negrazu per tokia svente nesimylet… Pavargęs o jei be sexo…!? atvaziuotum…? Laimingas Drovus

tie/tos kurie laisvi, aš nenoriu. Nebat ir tai tų draugų/ių nedaug. nesuprantu visi susiporavę, net keista, kai pati buvau su Vyras tai buvo man visiškai vienodai ar porom ar ne porom Nekaltas

nu nu. yra, kas siūlosi, bet niekas nepasižiūri, kad aš iš Šiaulių, nors dauguma čia Vilniečiai ir Kavenskai bl.

ir as nezinau ir nesirupinu