Nezinau... gal padesit...

Sunku mane kuo nors jau čia nustebinti… Visgi, jeigu nuo globalinių problemų grįžtume prie to, ką simpatulka temos autorius mums pateikė aptarti, įdomu būtų sužinoti iš jo paties, kokį tikslą jis turėjo pakišdamas čia savo paties suklastotą “laiksa… plee… isties visa ju kruva”? Mirkt

Kruva viena, antra, trecia, o uz ketvirtos slepiasi…bjaurus. Padeti, nzn, taskuoti, cia jau nuo kiekvieno asmeniskai priklauso.

S.kriene, kiek as ji pazystu, o pazystu nedaug, cia apie temos autoriu, tai dabar turetu pareiksti , kad DAUGIAU SU PALADINU NEBENDRAUS Taip .Man toks atvejis buvo Taip Istrauke mano sena tema.Is jos paeme SAVO posta ir ji pateike savo sukurtoje temoje.Kai as ji sukritikavau Blogai ans pasoko ir susukes , kad as visiskai neprisimenu ka jis rase pries 3 metus , pareiske ,kad daugiau man temu nekurs.Zodzio laikosi Gerai.Tuo jis nepanasus i Razrucha.Panasus tik tuo ,kad kuria klastotes kaip ir anas.

Būtent Gerai GėlėRadvile, meilė akla…, ania? Mirkt Juokiasi

Meilė, gerb. Rooki , pražysta net Mancheteno kanalizacijoj… Flirtas

tai, musiau, tenajaus, Ponicka, Jumi i vieta…turiu minty kanalizacija Cha cha Cha cha Cha chao bjauriam, na, noretau tepasakyti, kad uzkniso jau tos nesamones…jei pats kakiuose tupi, tai kam kitus teplioti Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Kur mumi vieta, ponička , Tamistos neklausime LaimingasDiskutuokite savo temoje apie karvę - labai aktuali šeimai sakyčiau Taip O gal paplavų pylimas šeimoje naudingas ir taip suteikia kavalkėlį pranašumo prieš oponentus Pavargęs O gal skatina vidinį pasitenkinimą, orgazmą, norėjau pasakyti Pavargęs Nekaltas Oi, sorrius, juk sekso tarybinėj šeimoj nėra… Flirtas

KAžin ar niekam iš jūsų nespaudžia, neveržia teisuolio drabužiai Nekaltas

Paladinas taip neparasytu… Ne

sakiau neskaityk tu privatu Nustebęs

Jis ilgiau rašytų Taip

Apakęs

Bjaurybė Veee

seubas