New Vegas

Kushlius: galesi pasikelti nesiojamo svorio kieki per perkus. beje, rekomenduoju susirasti patogia vieta, chlamo saugojimui Cha cha Kai gausi perka, kuris leis fast travel naudoti kai esi perkrautas, tai isvis bus pasaka. galesi kaupti viska.

O verta tą chlamą kaupt? Cha chaSutaisiau tą robotą, dėkui kad pasakei simerai, nes kitaip būčiau aš palikęs ilgam ramybėj Cha cha kaip palengvėjo dabar viskas, aš pasislepiu, o jis nužudo visus Cha cha Jis mirt gali? Cha cha uvo ten toks su rocket launcheriu, tai be šansų nudėt, nes reik artyn prieit, kad pataikyt, tai už uolos pasislėpiau, o robotukas patvarkė jį gražiai Cha cha GeraiDabar pažiūrėjau pataikymo procentu. Tai iš toliau nuimt priešus be šansų. Nes 1% tikimybė pataikyt Cha cha Kai jau būna kokia 10m atstumas, tai ~30% į galvą. Tai aš prisileidžiu iki poros metrų ir tada į galvą šaudau su vats Cha cha

Kažin ar verta. F3 neturėjau aš kur pinigų kišt, tai ir čia spėju bus panašiai. Mirt kompanionai negali, kol jie kartu su tavim. ŠypsenaO tai tu VATS naudoji iš toli šaudydamas? Su juo tik iš arti nebent. Nes na tikrai nėra taip sunku pataikyt iš toli (ne su pistoletu aišku). Ir krenta iš vieno šūvio neretai po Critical hit (Normal diff.). Ginklų skill’as 40 berods ir +20% taiklumo Perk’as pas mane.

Su varmint rifle, tai ensamonė, nes tabaluoja labai Cha cha Radau hunting rifle, tai lengviau, bet šovinių kol kas sunkiai sekasi jam rast. Nu su vats aš ir arti šaudau į galvas, o iš toli kaip sakiau neapsimoka Šypsena primm ten toks snaiperis buvo ant antrakciono, tai bandžiau nuo žemės aš jį nužudyt, tai niekaip Ne teko užsilipt ir prieit arčiau Cha chaKiek guns skillas pas mane nepamenu, gal 30. Aš keliu speech, barter, survival, medicine, repair ir tuos pačius guns.

Niekas ten netabaluoja. Rankos gal suluošintos, paspausk F1 ir pažiūrėk. Cha chaIr iš toli šaudyt aišku pritūpus reikia. Pas mane pirmenybė Science ir Lockpicking. Negaliu palikt užrakinto konteinerio ar kompo, nepatikrinęs kas viduj. Šypsena

Aš dar nė vieno kompo nenulaužiau Cha cha O atrakint nieko negaliu. Šitie skillai kažkur iki 15 pas mane Cha cha