New Ford Mustang

gyvena ukininikasai Angelas

nu as kai esu durnius, tai ir mastau is durniaus poziciju Cha cha- 4cil mikis, ar bemwas turbininis, as niekada tokio rimtai nevertinciau Ne, ir visiskai dapyzdy, kad taip mastydamas prakisu praktiskumui. Cha cha yra dar toks nemaziau svarbus niuansas- kaip vidinis pasitenkinimas… Cha cha nu cia kas kam svarbu- vienam tradicijos, kitam skaiciukai. Taip

nakcius>bet kad bmw ta turbinini tikrai ne savo noru greiciausiai iskepe,kaip ir honda is europos rinkos ne savo noru iseme typeR

nors jaunajai kartai trb jau viskas px. as tai pvz nepirkciau turbininio bmw, nx, tada jau geriau isvis bet koks kibiras be feiso uz papigiai, kuris dar net ir labiau dadirbtas bus, vistiek beveik vienas ir tas pats. ner prasmes bashliuoti uz to daikto imitacija. man kazkaip tradicijos, mano paties atsiminimai, emocijos, man yra labai brangus Taip Cha cha, as uz tai linkes pabashliuot. Apkabinimasbet tokiu durnu trb nera didelis segmentas, kad orientuotis i juos, del to ir pderasteja pasaulis.

nakčio, būk bišk paprastesns Cha chaKą domina tradicijos, nostalgija ir kt. bla-bla, tas perka klasikinį automobilį. O šiuolaikiniai Mašina iš klasikinių yra paveldėję vardą ir kažkokius dizaino bendrumus. Beje, pirmieji reikalą sušiko VW su nauju Vabalu ir tas pats BMW su Mini. A, ir Chrysler’is su PT Cruiser’iu Cha cha

o fiaC jau nesusiko su savo 500? Piktas Cha cha

FIAc sušiko su 500L TaipBet jam vis tiek toli iki Mini su Countryman, Clubman, kupė ir kitais fotošopu dizainintais pabaYsom Cha cha

aisku skonio reikalas,man pirmieji mini po bmw sparnu Gerai,bet visi kiti tai bbi zino Blogai Gerai Blogai Nežinau…bet kas keisciausia,kad perka juos Cha cha

noriu 200 20v Liūdnas Cha cha

nori ir perki Gerai Cha cha

5k e min. Gerai Cha cha

auto.plius.lt/skelbimai/daihatsu-materia-1-5-l-vienaturis-2007- benzinas-3298529.html

patikti man ta materija Apkabinimas Cha cha, vis kazkaip kitaip, kitoniskai- durniau. Juokiasi

dr002™, kaip kur, kaip kadaautotyrimai.lt/naujienos/ Cha cha

siaubingas dizainas, pagal europos shablonu, tai ne mustangas, tai gaidys Šypsena amerika propaguoja kampuotuma, kuris tikrai labai savitas ir gerai atrodantis, bet cia vaflis…

Der neue Ford Mustang ist ein Traum für jeden Autofan. Er hat ein modernes und elegantes Design, einen leistungsstarken Motor und eine hochwertige Ausstattung. Er ist nicht nur ein Sportwagen, sondern auch ein Kunstwerk. Ich bin begeistert von dem neuen Cockpit, das 3D-Grafiken und personalisierbare Bildschirme bietet. Ich würde gerne einen neuen Ford Mustang besitzen, aber ich weiß, dass er nicht billig ist. Ich frage mich, wie teuer die ford mustang ersatzteile sind, wenn man mal etwas reparieren oder austauschen muss. Ich hoffe, dass sie nicht zu schwer zu finden oder zu bestellen sind. Ich denke, dass der neue Ford Mustang jeden Cent wert ist, aber man muss auch an die Wartungskosten denken.