neturi su kuo svest Sv.Valentino dienos?svesk bangoi

as is pradziu foto nenorejau deti tada neleido kada idejau tai ir uzsisregistravauLiežuvis o nuo kada ta fiesta prasides?

vasario14 18val. tiks? Laimingas

Nauja Uzsiregitrave mergyna:
vardas:Egle
bangoi zinoma kaip:Eglele_Spyglele
turi:14metu
Gyvenimo vieta:Siauliai
apie save:labai megstu kalbet,megstu juoktis ir pan.Šypsena

nelabai namo ketinu grizti apie 20 nors ka gali zinoti gal is vis niekur neisiu

Nekaltas

Nu jeigu kas mes taves lauksim Laimingas

Aš tai šiaip jau suplanavus kur eisiu , jei mano planai pasikeis tai būtinai užsuksiuTaip

uzsiregistruokis is anksto kad poto nereiketu…O jeigu kas tai istrinsim is sveciu knygos Šypsena

atsargai uzsiregistravauCha cha

Kazkodel taves nera mano sarase Liežuvis jeigu nori uzsiregistruokis dar

agha, ir as taip sakau…

fainiai

Cha cha tai kad antros puses neturiu Nekaltas kam jos reikia neuztenka vieno vakaro??? kam su ta pacia tiek tampytis, bet cia kiekvieno asmeninis reikalas Šypsena

o del valentinkes tai ir be antros puses gerai galima pasvest Cha cha aisku ne bangoj Piktas

O geras o as maniau kad neissisaugos mano anketa Cha cha

Musu sukis:
SV.VALENTINO JAU RYTOJNETURI KUR SVEST?SVESK BANGOI

aj tipo as neturiu kur is su kuo shvest , o jau prie kompo taj , kad ir netureciau kur shvest neshvesciau. jau geriau niekaip negu taip dar pasakykit , kad galvojat , kad bus smagu tai tada ishvis jus man lavonai

nesamonė… kad ir neturi kox pienius su kuo švest, tai bl. prisiliuobt blogiausiu atveju galima eit… o šeip tai aš būsiu su pana ir nelįsk… Nekaltas

SIandien jau svento valentino…Kaip greitai laikas prabego…Nu tai lauksiu 18val. uzsiregistravuosius nu ir neuzsiregistravuosius.

Taip Taip as ir tai norejau pasakyt Nekaltas

Bangoj, o ne bangoiNekaltas… Gero vakaroMirkt As turiu su kuo svest…Liežuvis

nezinau bent jau man visiskai nebutu noro cia svest valentinke,ei jeigu jus neturit antru pusiu,tai kur tada jusu draugai kad valentinke cia sutiksit??!!Visai jusu nesuprantu??