netradicinis instrumentalas - post-rock

tekę, užsiimu tai daug kuo…;]

jau maždaug susidariau tokį įspūdį. ;] m, beje, jei patinka elektronika, visokie noisai, tai viena tokia post-rocko grupė truputį keistesnė yra 65daysofstatic.

mhm, šitie patiko. aš ir manau, kad post-rock.

noise ne taip smarkiai, tiesiog retkarčiais paklausoma. kuo toliau, tuo labiau lendu į ambient… gal su vyraujančiom nuotaikom susiję… reikės pasiklausyt tų 65daysofstatic.

siūlau dar paklausyt Aim, Air… ne post-rock, bet įdomi muzika

Ne jokiu būdu tas industrinis noise. tiesiog muzika, paįvairinta noisais visokiais elektronikos. pasidomėsiu Aim, o Air tai jau seniai klausomi ir mėgiami, rodos, kad ir visa diskografija turima ;]

suprnatama, muzika priklauso nuo nuotaikos.

a nu tada įdomu.

tiesa, aš, kaip būdamas totalus durnius, sugebėjau pamiršti paminėti tokį gėrį kaip Fennesz

šito nežinau. pasidomėsiu. beje, pirmam įspūdžiui 65dos siūlau dainą Drove Through Ghosts To Get Here.

pradžiai siūlau Fennesz - A year in a minute Gerai

Gavau rekomendaciją paklausyt A Silver Mt Zion. Jei patink Godspeed You!, sako turėtų ir šite patikt. Vieno iš jų projektas. Gal kas klausę?

Skirtingai nuo tavęs, mogwai man labiau patiko, nei sigur ros. Juos drąsiai galiu vadinti didžiausiu 2006-ųjų atradimu. Islandai, matyt, šiek tiek per tolimi yra.
Nežinau kiek ruošiuosi, bet žadu susišaudyti Godspeed You! Black Emperor įrašu, gal šieji parodys ką nors dar fantastiškesnio.

panašu į godspeed’us, gal daugiau ekspermentavimo… plius vokalas. verta paklausyt.

aš klausius ir turiu. Patiko. Tik teisybė - daugiau gal experimentalas čia. Ir jau vokalas yra. Man labiau patiko GY!BE

jei Mogwai patiko labiau už Sigur Ros, tai patikt turėtų ir GY!BE. man ir labiau mogwai patinka negu Sigur Ros, bet už Mogwai labiau GY!BE Cha cha