Nesutarimai su seserimi...

Pataisymas, tai as jai kliusiu visa gyvenima, cia jos zodziai kai paprasiau palikti mane ramybeje.

as tau siulau, kad ir ji tau kliutuCha cha RYskiai nesusitupejus merguzeCha cha

Aa…ne taip supratau tavo zodzius Šypsena

pritarciau anitai, tokioj situacijoj man geriausiai padeda ironija ir jumoras. Na sako - pazhvengi i akis ir nueini sau. Veikia Gerai
Zhinutes tai rimtai, tirni lauk ir demesio nekreipi, arba atrasai tokia ‘: ))))’ irgi veikia Gerai
beto yra gera patarle ‘duok durniui kelia’ Drovus

Taip

piktus zmones labai gerai sutramdo ramumas ir gerumas-isbandyta Gerai

o man atrodo, kad kai kurie žmonės ramumo ir gerumo tiesiog nesupranta. Jie supranta tik tokią pačią kalbą, kurią jie naudoja. Taigi, gal tu imk ir atsakyks jai riebiai kartą ir visiems laikams.

nu mane neizeidineja … bet jau prie kiekvienos smulkmenos prisikabins ir tada jau Baisu rekauja laksto po visus namus Baisu ale as tai bandziau graziuoju … nepavyko… tai tiesiog neeinu pas ja … nesusitinku … ir viskas ciki piki Cha cha
o dabar neseniai is reikalo nuejom … o pas ja bernuzelis sedi Myliu
tai ji kaip is silko… gerute … pirma karta gyvenime su manim pasisveikino … atejo kazka pajuokavo … as kaip sedejau su Apakęs taip ir po jos isejimo dar Apakęs Apakęs Apakęs Apakęs visdelto ka daro tie vyrai Cha cha Cha cha

Turi ji kazkoki liuobeli, bet kad tai butu ja pakeite Nemanau.Jis irgi nustatytas pries mane, bet del to sirdies neskauda. Skaudziausia, kad vyras, tiek jo siema zinodami sia situacija nebando nieko daryti.Suprantu, kad ji ne paaugle, kad gautu i kaili (o galetu Cha cha ), bet ir tokio elgesio toleruoti Negalima.

zmogaus nepakeisi… Nekaltas pradekit gyvent atskirai … ir viskas bus gerai … maniskis tai bande kalbet su savo seserim kad taip su manim nebesneketu Cha cha is to iskilo labai didelis skandalas tarp ju Cha cha tai pasakiau kad tegu sau laksto rekauja viena … negu dviese kartu … Cha cha

pas mane irgi panashi situacija. Tik ten dvi seserys, viena - dar puse velnio, bet kita - tai chamiu chame. Tai pareishke viena karta savo broliui, kad man reikia nervus pasigydyti. Ash sakau, jai pasigydysiu, akiplesha piemene, rado interneto kavine pas mus namie, atvaro puse dvylikos nakties pasedeti mirce, ash shakes, keliuosi 6 val, noriu ramybes namie,man namai yra mano tvirtove ir ash nezadu cia kas vakara priimineti savo Vyras seseris, kurios atbilda su alaus buteliais, o po to juos palieka, kur papuola! Irgi neturi saiko, visishkai nesupranta, ka reishkia dirbanciam zmogui ramybe. Manau, mane irgi uz akiu vadina visokiais zodziais, tik i akis nepasako, mano Vyras irgi neuzstoja manes priesh ja, bet ash nusprendziau pati uz save kovosiu, neleisiu, kad kazkokios piemenes man ant galvos atsisestu!

Viena karta atvilko rubus ishplauti, suprantu, patalyne, bet atsiprashau, kai krausciau maisha, tai radau kojines purvinas, kas ash namu sheimininke? Dar triusikus atvilks kada ishplauti! O po to kita diena tarp kitko klausia brolio: ar mano rubai JAU ISHSIKALBE??? Taip, ilipo visi i mashina savaime ir ishsikalbe.

Nu shakes, buna gi seseru, ash dirbu viena, uzdirbu babkes, moku uz viska namie, o dar cia kazkokia padraika man atejus naktimis aishkins, kad man reikia pasigydyti nervus? Lai net nesvavoja.

Ash rinkausi butent ta Vyras, o ne jo seseris, tevus ir visa gimine, tai nereishkia, kad jo visai giminei ash plausiu kojines, seserys nieko neveikia yra studentes, ne invalides, gali pacios namie ishsikalbti!

Sorry, jei ishsiliejau ne i tema Cha cha

Bet, coldgirl, tu ne viena! Šypsena Zinau, kad su Vyras gimine reikia sutarti, su seserim, mama, teciu taip pat, bet kai lipa ant galvos, tai neduok apsileisti … ash ja akivaizdziai ignoruoju. Dabar ateina prie kompo, atsistoju shalia ir stoviu, a man vienodai, o ji turbut verda ish pykcio, tai susirenka manatkes ir dingsta Šypsena Bet jei zmogus nesupranta, kad brautis puse dvylikos nakties pasedeti mirce ir pasichatinti su bernais i suaugusiu zmoniu sheima yra nemamndagu, tai reikia parodyti akivaizdziai!