Nesusipratimai organizuojant vestuves.

nu ir as dar prisidesiu prie sios temos… su savo vestuvine patirtim. pries 1.5 metu buvo. kuklios vestuves. kazkas buvo gerai, kazkas blogai… bet. man padejo pries vestuves perskaitytas straipsnis. jame sakoma, kad ir kaip besistengtum, kaip besiplesytum, kaip besinervuotum - vis tiek vestuves nebus idealios. vis tiek bus vienokiu ar kitokiu kabliuku (kaip sioje temoje papasakotu vestuviu trukdziai)… svarbiausia - kuo maziau imti i galva. ir darytis sau svente - nesinervuoti ir zvelgti tik i geraja puse… taip ir dariau… ir ramiai viskas, dziugiai! dziaugiuosi savo vestuvemis ir neturiu blogu atsiminimu pilno maiso Cha cha
sekmes visoms!!
ir galu gale - gero sutarimo su vyru, santarves, supratingumo!! kad ir budami 60-meciai, 80-meciai vaiksciotumet kartu, susikabine rankomis, sypsodamiesi, dziaugdamiesi vienas kitu! vestuves tai tik pradzia… Šypsena

Bandant padeti autorei del jos zinuciu susidubliavimo - padariau bloga darba, del ko labai atsiprasau. Pataisymus galeciau ideti i pirmosios zinutes pacia pradzia.
Tikrai atsiprasau.Drovus

To Erode: Apakęs Liūdnas

Niu ka: noriu padekoti uz palaikyma, manyciau, kad jau nebeuzsuksiu i Banga iki to svarbaus ivykio. Ir noriu pasakyti, kad jus labai labai man pagelbėjote. Beje, po TO, tikiuosi padeti savo patarimais: kas buvo blogai/gerai. Geros vasaros mielosios pagalbininkes. Mirkt Labas
p.s. Tikiuosi, kad sekanti tema nebus: “Pabegusi nuotaka”. Mirkt

Mano toms vestuvems nera dar ne menesio, bet atsiminimai kamuoja negeri, oi negeri… Zodziu, neuzsimirso.
Keliausi ankstokai -5.00 ryto, ibo santuoku rumuose turejom but 9.50 (norejau sukuosenos ir "profesionalaus" veido - kuri buciau geriau darius pati, nes beveik kad panasiai pasidazau, nors tikrai nieko nesugadino).
Palikau namie segtukus, kuriais man priseginejo mazutes gelutes i plaukus - sese per puse miesto leke namo ir atgal. Nervai nervai nervai…
Vos spejom apsirengt - atvaziavo pasiimti musu abieju (jaunikis ir liudytojas), liudytojus - sese ir maniskio drauga - pasirinkom patys, nors tevai (mano ) ir burbejo.
Daug ko atsisakiau del laiko stokos ir artimuju nesupratimo, bet dabar manau, kad vestuviu galejom is viso nedaryti - jos tikrai nebuvo idealios.
Mano ir tik mano nuomone (visai ne del mados) - ju galejo is viso nebuti.
Alternatyva - kokia kelione arba kiti sirdziai ir abiems malonus dalykai.

Mano vestuves po 1,5 menesio.
Viskas organizuojama itin painiai. Po keleta kartu keichiame planusJuokiasi bet ne tame esme. Musu vestuves bus itin kuklios (pagal musu ishgales)
Galvojome kad gausis vos ne pigiausios vestuves pasaulyjeTaip
NU JO… Aishku tai nei ish tolo nepanashu i tas sumas, kurias machiau ishvardintas Bangoje. Juolab kad darome TIK ish savo pinigeliuTaip
Bet va paskaichiau jusu kalbas ir siaubas sueme… Kaip reikes suktis ish situacijos jeigu kas nors paves.Apakęs
Ish tikruju tai nedarysime jokiu pulku, nebus pirshliu. Jokiu pribumbasu net nezhinome, nes nei vienas nedalyvavome vestuvese. Zhodzhiu darome ish lempos Nekaltas Nu bet gal pasiseks a?Cha cha

Nu, cia vien moterys snekas, bat insiterpsiu ir as. Norejau kurt nauja tema, bet ai. Reik zenytis, bet naktimis negaliu uzmigt, galvodamas apie tai kaip suorganizuot tas vestuves. Aisku, pirma pasipirst. Cia kanors sugalvosiu (aisku jei turit patarimu - rezkit). Bet del vestuviu - tai minciu praktiskai zero.

Visu pirma - nesinori tu tradiciniu, kaimiskai lietuvisku vestuviu - su visokiais pirsliu korimais, cestuskininkais muzikantais ir pan. Norisi kokiu kuklesniu moderniskesniu vestuviu, kurios milijonu nekainuotu…

Visu antra - kokio ‘dydzio’ vestuves daryti? Musu gimine plati, blemba. Visu nesukviesi, net ir nesinori kviest. Bet kazka vistiek reiks, tada kiti uzsiparins kad ju nekvietei ir pan… O tiem sumautiem giminaiciam is tikruju dzin tos vestuves - jiem svarbu gerai pavalgyt ir prigerti… Kanda Ka daryti???

Visu trecia - kur daryti? kavinej? klube? kaime? siaip kokioj sarvojimu salej? Nekaltas

Visu ketvirta - ar imanoma siais laikais lietuvoje iskelti vestuves be DEGTINES??? to meslo mum su drauge visai nereikia ir jo nenorim. Bet ar neprakeiks musu visokie gimines ir tipo draugai? Ar normalu: ateini kviest i vestuves ir sakai - zinokit, vestuves nebus degtines, tik alus, vynas, sompanas. Blemba, gal tuomet niek neateis? Cha cha

Visu penkta (turejo but visu pirma) - ar tikrai butina 3 menesius laukti vestuviu po to, kai priduodi dokumentus?? Negalima greiciau?

Turiu dar eile klausimu, bet kol kas uzteks. Padekit, prasau!!!
Aciu.

ei papasakok placiau. as ir gi noriu 'pa pigiaj", bet nelabai suprantu, kaip galima vestuves padaryti "pa pigiaja"… Nekaltas Juk nenueisi su 2 liudininkais i santuoku rumus ir baznycia ir vsio. Kazka gi vistiek reik… Nekaltas

– Gyttis…

Nu zhiurint ka reishkia tau papigiai. Mes darysime viena diena. Visiems pasakeme kad bus vakariene ir po jos visiems reikes VAIRUOTI atgal namo. Nu supratai kame kampas. Jie atvaro su savo mashinom ir atgal teks patiems gryzhti Juokiasi
O dar mamyte mano stebuklinga padarys maisteli, o mes jai tik produktus suveshime.
Esme tame, kad mes nenorime niekam buti dekingi. Todel darome ish savo krauju ir prakaitu uzhdirbtu pinigeliu…
Kviechiame TIK savus. O gaunasi jau nemazhai. 25 zhmogeliukai tai jau ohoho. Svarbiausia sugalvoti kaip ka susodintiTaip
Tai kad mums pagrindiniai pinigai eina ant rubu, o draugai informuoti kad pinigu daug neleidzhiame, vadinasi turi suprasti kad ir nieko laaabai prabangaus nebus.
Kol nera visu ishlaidu, negaliu sakyti kiek ju bus. Bet jei idomu veliau galesiu daryti tema: Vestuves - kas pigiau? Juokiasi

Kaip suprast reik zenytis, a?? Kas uosviene su sluota prie altoriaus veja Cha cha ar cia jau reikalu kvepia? Siaip zmones tuokiasi is meiles ir noro visa likusi gyvenima praleisti kartu, taigi pagalvok ar tikrai tau reikia zenytis.
Na jei jau dabar skauda galvele nuo galvojimo kaip ka organizuoti, tai is anksto perspeju, kad pradejus organizuoti galvos skausmo neatsikratysi.

Vestuviu dydis proporcingas kisenes dydziui TaipCha cha
Siais laikais visi supranta kad vestuves ishsikelti kainuoja, todel del giminiu burnojimo nebijok.Ka reikia ta kviesk, o del kitu nesuk sau galvos.As apti vadovaujuosi tuo principu, kad vestuvese dalyvauja man brangesni zmones draugai, o ne gimines, kurie man yra svetimi bendravimo atzvilgiu.Kaip bebutu keista kaip tik gimines labiau ir atsisakineja sudalyvauti, nei draugai, todel praktiskai giminiu bus vos keletas zmoniu.Taigi atvo teise rinktis: ar paisysi visuomese nuomones ir kviesi gimines ar tavo sventeje dalyvaus tau brangus zmones.

Pobuvio vieta turi rinktis vel pagal kisene.Mes is pradziu buvom rade nuosava nama gamtoje, kur praktiskai tik ir daromos vestuves.Aplinka ciki, sale faina, vietos pilna, bet kaina 60lt uz zmogu Kanda Susigundem, palikom uzstata, manem darom nedidels dzin ta kaina, bet kai pradejom ieskoti toliau radau vietu kurios per pus pigiau suruosia.Taigi reziume gavom banketine sale sventinei vakariene kuri kainuos tik 25lt uz zmogu Gerai Patarimas niekada neskubekit palikineti uzstatu kol dar visu vietu neapziurejot.

[quote]Visu ketvirta - ar imanoma siais laikais lietuvoje iskelti vestuves be DEGTINES??? to meslo mum su drauge visai nereikia ir jo nenorim. Bet ar neprakeiks musu visokie gimines ir tipo draugai? Ar normalu: ateini kviest i vestuves ir sakai - zinokit, vestuves nebus degtines, tik alus, vynas, sompanas. Blemba, gal tuomet niek neateis? Cha cha
[/quote]

Hmm…na pas mus lietuvius joks balius be degtines neapseina.Is tikruju degtine kainuoja pigiau nei vynas, bet jusu teise rinktis.Siaip kai eisit kviesti draugu, giminiu nebutina sakyti musu vestuvese nebus degtines.Cia jsu keliat baliu ir kas bus ta gers.Ir realiai priekaistu neturetu buti del jusu pasirinkimo, nes jusu teise rinktis.Kas moka pagal to dudele soka ŠypsenaTaip

[quote]Visu penkta (turejo but visu pirma) - ar tikrai butina 3 menesius laukti vestuviu po to, kai priduodi dokumentus?? Negalima greiciau?
[/quote]

Galima greiciau jei pristatai i santuokos rumus tam tikra pazymele apie nuotakos bukle, nesi kysi arba turi pazinciu.Tas pats galioja ir su baznycia, jei kunigas sukalbamas ir gauna specialu leidima susituoksite anksciau.

O kodel nenueisi?
Mes pavyzdziui nuejom, veliau buvom uzsisake pietus restorane su tevais ir kitais seimos nariais, o vakare su zmona isskridom 2sav. i Egipta.
Ir man, ir zmonai toks variantas pasirode tinkamiausias, nera joku rupesciu, galvos skausmu. Jei butu reikeja kviesti gimines butu atvaziave netoli 150zmoniu, negali juk vienu kviesti, o kitu ne.

Gerb. moderatoriai,

ar nebutu galima uzvesti vienos temos kur visi galetu diskutuoti, klausti patarimo ar patarti vieni kitiems vestuviu organizavimo klausimais.Nes paskutiniu metu buvo ne viena tema siuo klausimu ir reikia tiketis ateityje dar bus Cha chaTaip

Prisiminiau kaip originaliai mano klasiokai susituoke.Tuokesi baznycioje, i kuria buvo sukviestos visos gimines ir draugai.Po jungtuviu ceremonijos sedo i nuomuota jaguar automobili ir su barskanciom skarbonkem isvaziavo kur akys mato Cha cha Pasivazinejo po Kauna, tada uzsuko i Danielos restorana is uzsisake vakariene dviem.Pasakojo, kad padavejo akys buvo tokios Apakęs kai suzinojo kad tik dviese sves.Toliau buvo prabangus viesbucio kambarys dzakuzi vonia, baseinas, sauna.Zodziu lepinosi jaunieji ApkabinimasMyliu O kita diena vieno is ju namuose buvo sventiniai pietus tam tikram ratui draugu ir giminiu, bet ir ten jie ilgai neuzsibuvo…po poros valandu sedo i masina ir link Nidos patrauke.Ech…kaip romantiska ir nekasdieniska.

Tikrai nebloga ideja ,kad gimines tik i baznycia.Ishkilminga ir grazu.
Bet per draugu vestuves kunigas pakilejima su komunija viska pamirsho…Apakęs