Neris ties VILNIUMI.

daug liaudies drožėjų savaitgailiais prie neries ruože nuo tilto link vievio iki kernavės ?

masalas - sutintas, konservuotas kukuruzas Mirkt

Vakar Neris zemiau Vilniaus, 2h zvejybos fideris,2 kibimai ,1 sapaliukas 300gr Šypsena

Vaziuok kur baidariu ner, ten kur sapalai- pilna baidariu.

ryt vaziuosiu myzupin su ciocia, gal pavyks ir pazvejoti. tik neapsisprendziau ar siltan ar greiciausiai saltan myzupin

nepagavau nei vienos zuvies per 12 valandu… Vanduo rudas.

nein man ryt- dirbsiu… iki 13 dienos uzimtas, reik ant kasko uzdirbt ir pazistama ciocia atskridus is britonu, tai reik porai dienu kur prie upes nusivezt prisimint jaunystes vietas kur buvom

Varom sekmadieni per senas vietas.

Jau turetu i cedrone iseimai prasidet, oras grazus

Žemiau Vilniaus jau ne vienas ir ne du išėjimai matyti šiandien.

Ryt bandysiu.

Galvojau čia baidarnyką norėjai išimt iš baidarės Cha cha

Per pietus prie vandens maluno buvau, jo vanduo normalus, gėjustai su baidarem…
Viena smugi apturejau toki kad vos spiningo is ranku neisplese, bet nepasikirto svolocius… nauja vabala bandziau didesni toki…

Vakare buvau prie upes, mano zonoj vanduo norma, skaidriau nelabai bebuna…

As parasiau kad gera buvo traukti ir atidaryti sezona o ne suvalgyti, bet vistiek kai kuriems cia nieko neirodysi tai ir nesistengsiu.

Vakar po darbo mačiau etatiniai nedidelius žiobriokus traukia ant kampo kur Vilnelė įteka.

Siandien tik neimami sapaliukai

Jeigu jau brakonieriauji, galėtum tuo nesigirti.

Vakar nuo 18 iki 21 val ties Vilnium viena lydekaite ir salatis 1.8 kg 59cm, gera buvo traukti. Sezonas atidarytas.

Todel,kad ji visais laikais taip ir vadinosi iki santakos. Cia lygiai tas pats kaip Nemunelis ir Musa, po santakos Lielupe( ka isvertus reiskia-didele upe). Ka reiskia Neris-nezinau.