Nereikalingų popierių naikinimas

Supleshau y mazhus gabaliukus… Laimingas

nereikalingi popierej : Makulatura

dedu i atskira papke, bus senatvej is ko pasijuokt ;]

Jo is seno laikrascio Cha chaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDd

dienoraščių nemėtau, pasidedu ir tiek, o šiaip į jokius popierius gėdingų dalykų nerašau ir nerašiau Nekaltas

Rashau dienorashti ir jo tikrai nesunaikinsiu kai pasibaigs lapai rashymui, juk po kokiu 5 ar daugiau metu bus ydomu paskaityti ŠypsenaO ka vadini gedingais dalykais tai ash nzn, jei kas tokio ir nutiko tai ar reikia ta parashyti ant popieriaus, jei nenori kad kas suzinotu Baisu

paprasciausiai suplesiau i skutelius ir ismetu arba paleidziu pavejuij Drovus

as tai ismetu tiesiai i konteineri… Girtas Taipniekas ten nesiknaisioja ir neiesko mano uzrasu. Cha cha Mirkt Tūsas

Aš turiu labai daug senų dienoraščių,bet niekada negalėčiau išmesti…Įdomu kartais būna paskaityt,nors ten ir nesąmonių prirašyta Cha cha

Ne,vistiek poto išmetu,tik kad jeigu suglamžyčiau tai kasnors gali ištiesint ir paskaityt Drovus

palieku Cha cha kai randi linksma paskaityt Cha cha bet seip pas mane tokiu popiergaliu beveik nera Cha cha

Siaip mano wisi dienorasciai,senos uzrasu knygutes ir wisi kiti slapti popieriai uzrakinti stalciuj…Neismetu lapuku su sawo pacios supaistytom kwilom mintim.Na o jeigu wis delto labai labai labai reikia,tai sudeginu …