Nera padeties be iseities arba siaudas skandinamiems

Narys be dvieju ato ir daugiau rekomendacijų - nenarys Apakęs
Tai gal dar tuoj kokius stojamuosius pas Lietų laikyti reiks Apakęs
trepango, a tau kas vartus uždaro?

CROWN:man nieks neuzdaro-uzdaro KITOKIUS ir ne TEN.O kazkur paisytis ir dar egzaminus laikytCha chaCha chapatikek-noro jokio neturiuLiežuvis

Nu tia as kasausi paausi ir mastau jei uz mane laiduos Klaipedski, o as uz juos tai mes aju viena koja kaip ir klube?Jei jie mane is arti pazineCha cha nuspres, kad esmi neverta tos laimes tai as irgi keisiu nika DVASIA BE VIETOS ir ramiai klajosiu kur sugalvosiuAš nekaltas Visai neblogai, be to seniai niekas vienas kitam akiu nedraskem yra proga pasidraskyti Cha cha |

Trepango> o gal visgi issilaikyk tuos egzaminus? Pagalvok: truputi pakentesi, uztat paskui gausi diploma ir zenkleli. Galesi nesioti ir visiems aiskinti ka tai reiskia Cha cha

Paladinai Bučkis , kad tu pats itarima keliantis - niekam nesirodai, ar tik nebusi Teisingas Paladino apvalkale? Apakęs Leisk kuo skubiau tave apziureti klubo komisijai Gerai

ai, Boba Gėlės pasitikiu tavimi - Paladinas Bučkis tavo rankose Mirkt
pazyma fax’u Šypsena


BADAS: as tave mielai ydarbinciau maniskius diplomus tampyt- o jei reikalas sukasi link kazkokio fantasmagorisko klubelio yreminimo,atskyrimo .sugrieztinimo ar dar kokio brudo-patikek-cia jau neaukstojo mokslo ir net ne egzu problemosMirktKietas

Ginger Gėlės, tu kalbi ne pagal instrukcijas Apakęs Apakęs O gal yra pataisa (primink, kelintas str.ir kokia dalis) - juk nenariai negali rekomenduoti nariu? O ir tas faksas…Siais laikais tiek sukciavimu Aš nekaltas Cha cha

Ar galu paklaust? Mirkt
Ka mano laisvieji dabartinio forumo 30+ dalyviai jei po klubo 30plius prasymo skirt virtualia erdve “Klubui 30 Plius ant Bangos” Banga ims ir padaris atvira kluba, kaip kad yra visuose klubuose ishskitus Autobanginius, ir si Foruma ikels i Klubo virtualia erdve?
Ka manot tada? Ar kas nors pasikeis? Jei dabartinis klubas 30 plius liks tokia pat neapibrezta struktura Bangoje kaip kad yra dabar. Ir ar manot kad esant atviram klubui i kuri gales stot arba nestot visi besijauciantys moraliai subrende dabartines jusu teises ar galimybes moraliai ar fiziskai bus apribotos ar ne? Ar is viso verta dabartini foruma del techniniu galimybiu prapletimo reorganizuot i atvira Moraliai subrendusiu kluba, man jau nekyla ranka rashyt 30+ Šypsena
Taigi be ironijos, kuri nuskambejo mano Bučkis Širdis Gerai ir gerbiamu Moterys lupomis, noriu suzinot ar verta… ?

Ir vel apie ta patyAš nekaltas apibrezt,aiskumo,strukturizuot,suskirstyt,blia xebra -kada is Lenino rastu isaugsit?Kazkur as jau regejes girdejes…Aš nekaltas

Ar galėtų mane kas nors rekomenduoti?
Tuoj pasikeisiu nicką ir būsiu įkalęs, niekas nesupras Šypsena

Na kaip supratau, reikia pasikeisti nick, apsimesti tuo kas patinka Lietui, paskui apsukti jam galva, tam kad kazkokia teta turetu su kuo nueiti i pasimatyma, Gerai o jis is dekingumo parasys mums rekomendacijas tam kas priesakyje su Badu, Boba, Shiurpe ir visais kitais (ir manimi tame tarpe) galetumeme susprogdinti organizacija is vidaus KietasKietasKietas. Mes teroristai? Ar cia tema pries 09-11? Liežuvis Na bet kokiu atveju Draugai as su jumis man tai patinka Bučkis Bučkis Bučkis SUDREBINKIME LIETUVA ŠypsenaŠypsenaŠypsena

babejo Gerai ,bet tokiu atveju i poklubi- ten viskas bus be remu ,apribojimu ir vadinsime vieni kitus Draugais Cha cha

Chebra, jums kol kas niekur nereikia begti, o tik suburti jegas ir atvirai pareiksti savo pozicijas del forumo ateities.

Nes adminu sprendimu, sprendzia ne klubas, o forumo dalyviai.

O del uzdaro ar pusiauuzdaro klubo klubo 30+ nariai nebuvo prieme jokio sprendimo.

Todel neturetumet nusiminti, nusileisti ar galvoti kaip prisitaikyti, nes sis forumas yra visu musu. Aisku, jei jus galvojate, kad kazkas turetu nuolat uz jus tvarkyti jusu likima, tuomet galima galvoti kaip prisitaikytiBlogai.

pakales, laikomes, nes jie neturi net to pradinio argumento, kad taip nusprende klubo nariai. Tai - tik grupe klubo nariu su savo nuomone, lygiai kaip mes abu su LediGėlės ir itariu dar daugiau klubieciu - su savo. Ir as nemanau, kad mes - silpnoji puse.

Pridejus forumo dalyvius, tikiu kad mes - daugumaGerai. Sventas Jurgis uz senaja Anglija ir atvira kluba! Piktas Cha cha Pirmyn! Cha cha

ech tu Boba Boba… turbut laimutes niku anksciau darbavaisiCha cha