neprakauli, vyciai

negali ligotai atrodantis zmogus normaliai valgyt daryt

Aš irgi tos nuomonės, kad storas tai apsileidęs ir tie visi pasiteisinimai apie genus, stambius kaulus ir pan., tik savęs paguodimui. Aš čia tas vienas iš tų retų atvejų, kur dar tv žiūriu Cha cha tai prieš kurį laiką ten per visokias laidas storos Moteris kalba kaip pradeda lankyt sporto klubus, dietų laikytis ir t.t. ir pan., o po kiek laiko tos pačios ir tokios pat storos jau kitoj laidoj pasakoja kad stora yra gražu, dietos blogis ir nieko keist nenorėtų Cha cha

Na tokio storumo moteris kaip nuotraukoj, tai beveik 99proc bus su sveikata ar skydliauke problemos arba prigimimas. nuo maisto, ir pasyvaus gyvenimo būdo toki antsvori yra labai nelengva priaugt.

Paesk tu kokius makaronus, bulbas, saldainius su krakmolu, sausainius su palme, tas kavas su bbz kiek cukraus is kolonkiu, prekybcentriu ****a, visokiu bandeliu ir batonu, transriebalu, sureliu saldziu, limonadu, dar bezdek ir buhalink pastoviai hatoj, ir tu taip issipusi.

Na as taip neisipūsiu, nebent pilvas užaugs Šypsenapas moteris biški prasčiau, pas jas svoris eina ant visur - subinė, kojos, papai, pilvas. O pas vyrus dažniausiai tik ant mozolio Cha cha Tai jei pas vyra mozolis virs 95cm juosmuo - aš skaitau jau apsileidęs Blogai Na čia vidutiniškai ant 180-190 ugio.

prie puzo ir pagurklis Taip Cha chabet faktas, kad zaviazyvai su savo fulem, esk ka auksciau isvardyjau su daxyuja angliu, ir butum zyrnas be jokiu ligu.

Nu i ka, nu turiu +13kg balasto, nu namie kartais pabuchalinu, bet ar daznas sveikuolis 40+ turi ištvermės pvz turnyra Futbolo kamuolys atgrot naktini, is kokiu 7 varzybu po 40min? Cha cha vienas kolega nusimete 18kg, buvo sveikai minkštas, dabar sako bbi zino, neturiu energijos, istvermes visiskai, uzpso tas valgymas pagal laikrodi, negaliu nei isgert, nei paest normaliai.

kazka ne taip jis daro mocnai, tai turi buti kaifas, bet jokiu budu ne napriagas.

Nuo ko kaifas, kad negali paest kada nori, kiek nori ir ko nori? Cha cha aisku bbd kai virsvoris ligas atnesa, matau zmones, kurie peina 100m ir ant kaktos prakaitas, jau ten nx, bet del kokiu 20kg parintis ir teisintis… Pfff. Turint iki 20kg balasto, reikia bent minimaliai sportuot, kad stiprint kuna,kojas, nugara, sirdi Taip

reiskias eda bibi kazkoki. gerai cia kazkada Geras Dviratis sustumes buvo, kad zmones pamirso tikraji produktu skoni, be pridetinio cukraus ir gliukomatu jiems neskanu. kai persijungia psichika ir nustojama est tie bezotchodnije proizvodstva maisto produktai, gali est kiek tik nori ir kada nori, ir nebusi tu zyrnas, ar palieges.

realiai cia viskas labai paprasta, ner cia jokios aukstosios matematikos, viskas elementarna Cha cha

Dr, tu jam pasiulyk prisidegt kasiaka, ir primest, kad zmogus- tai lygiai tas pats, kas gele. Cha cha Jei augalas gaus pakankamai mineralu, sviesos ir kitu jam reikalingu faktoriu, gele augs ir zydes, bus laiminga, nepatirs jokio diskomforto, kitaip ir buti negali. Ir augalui nereikia nieko daugiau, kad veshet, isskyrus jam tinkamos terpes. Lygiai tas pats ir su zmogum, tereikia to pacio elementaraus minimalaus minimumo, kaip susikloste per limonus evoliucijos metu, tik beda, kad daugeliui ant tiek galvas prigyde, kad net nesugeba sau to minimumo uzsitikrint. Cha cha

As galvoju, kad labai greitai nusimete ta mase, kunas šoke, su laiku normalizuosis viskas.

Nors kasiakas xyune Blogai Man tik po LSD daejo, kad ikalus Butelis anoks ir kaifas ka jauti, realiai intoksikacija- pakiles spaudimas, padaznejes pulsas, sutrikusi koordinacija. Apsvaigęs Cha cha cia kokiam gyvunui shokas butu, ligos pozymiai, apsinuodyjimas. Tas pats ir su zracka lieva. Cha cha Negali buti skanu kazkokia bbiene. Ir kaip gali teikti kaifa tai, kas realiai is saves yra lievakas. LSD pastate ant begiu. Angelas Cha cha

Ta prasme lievas maistas? Man lievas maistas, tai visi dienos pietus. Jau esu sakes, kad menesi pasedeciau ant jo, gal kanopas neatversciau, bet koks infarktas garantuotas Cha cha

nu tipo tas posakis- viskas kas nesveika yra skanu. ir tipo kartais galima save pasilepint, ten koki gavno suedant. Juokiasi bbz neikertu as to. Cha cha as darbe net torto kaij kieno gimdienis nejedu- neskanu gi! vis man tie LSD filmukai prisimena. Juokiasi

Juokiasi

Geriausias tortas-vytintas kumpis Gerai

Nėra energijos, nes mitybos nesusiderinęs. Greit numetė turbūt per nevalgymą kur būna klaida 9 iš 10 kartų. Turi kardinaliai pakeisti racioną ir suformuoti naujus įpročius. Pastebėkit parduotuvėj ką perka apkūnūs žmonės, tai vežime bus visokių miltinių produktų, saldumynų, makaronų ir visų kitų tukinimo priemonių. Dar pastebiu, kad dažnas galvoja, kad riebus maistas jų didžiausias baubas, kai didžiausias peilis, kuris augina ir kūno riebalą yra cukrus. Tie “įgimti” rubuiliukai irgi užauga dažniausiai, nes šeimoje paplitę tam tikri patiekalai/maisto produktai, kuriuos naudoja metų metus ir užsiaugina tą svorį visa šeima.

Tortai, saldainiai, sausainiai Veee riebi kiauliena Apkabinimas su raugintais agurkais ir alaus bokalas Apkabinimas Apsvaigęs