Nepasiseko

m52b28 šiaip ir 500e būna parsiduoda. nenuostabu,kad už 150e Raflis nieko neranda Šypsena keista šiaip,ką slyva ant tiek sudrožta,kad neverta 400-500e remontui ikišt…

dvieju vanosu 2.5 bent trys guli iki 230e

400-500euru eina pilnas komplektas su deze ir pravotke, cia jau max kainos. M54B30 kainuoja 600-700 euru, kai masinos verte 1500 tai trecdalis ant remonto ner mazai, plius jau 9-ti metai su ja Šypsena pasizaidus galima ir 2vanosu sukist tik kazin ar verta

aj nu jo plikas pigiau.Bet ,kad ir trečdalis kainos vis daugiau atgausi pardaves nei į šrotą stūmes. tokiu atveju dėt 2.5 arba 2.8 jei 300e. geri motorai vis tik tai Šypsena

pardavimui tai toki krauciau ir tiekskelbiu.lt/skelbimai/dvieju-litru-variklis-su-kompu-m52b20 -21888482.html

bet ir parsiduotu bent 200e pigiau toks frankensteinas

o kam kazka sakyt? Juokiasi

Cha cha aferistas. ale vaziavime skirtumas baisulinis bus,nereiks nieko ir sakyt na lyco viskas Šypsena

teko ne karta apziurineti eile e39 su siais motorais,kita kart 2.8 vaziuodavo prasciau uz 2.0,kadangi ju damustu daug Nekaltas mano 523i vaziavo identiskai su draugo 528i

nu 40kw nemažas skirtumas,ypač,kai ju ir taip ne prūdai,bet didelis slyvos svoris gali ir suniveliuot tuos skirtumus.užmuštas 2.8 sakys nx Cha cha

pas mane uzkaitintas motoras, tai bus ten ir velenas ir svaistikliai paesti. Nenuorino sistemos draugelis pakeites pompa uzvede, ir pamirso kad uzvede ir uzlinko Šypsenagal is dvieju viena surinktume? Na vietoj 2,8 2,5 krauciau, bet 2,0 jau per ziauriai butu.

jis ten kokiam pusdieniui pamiršo užkūręs tą mašiną? Cha cha ir šiaip, kažin ar dėl nenuorinimo perkaito variklis. Tuo labiau prie ko velenas ir švaistikliai? Aš ne motoristas, tai rimtai klausiu, nes įdomu Cha cha

Rafi, jei tik pakaitintas tai be kalbu tvarkyk arba parduok man uz pigei, bus proga klaipeda aplankyt, gal dar pas buiky padangu uzlekt Cha cha

pirk jei nori is manes. Draugelis pasikeite sankaba ir vandens pompa. Prisproges vaziavavo kol suprato, jog vaizuot nebegali. Pasistate masina I salikele ir uzmigo ant uzvestos, kad nesusaltu. Ir perkaito motoras. Dabar vedasi bet gnybia kazkas. Nepamneu tiksliai kas jam yra, bet kapitalke daryt nenoriu, geirau imest koki 2,5i ir px nx ramu pardavimui. Del pardavimo, ka siulai?

ai čia biški rimčiau viskas Cha cha tada gal ir nieko gero iš to motoro jau