nepapulkit,pardavinejama auto be savininko,autopliuse

Nusipirkus mašiną tokiu iškrypėlišku būdu, galimi 3 variantai:
1.) Mašina buvo vogta kartu su dokumentais, o dabar parduodama kaip niekur nieko;
2.)Mašiną jos teisėtas savininkas (nesvarbu, jis pardavėjas ar ne) atsiims teisiniu keliu, kadangi nėra nei pirkimo-pardavimo sutarties, nei nieko;
3.)Mašiną vairuosi iki kol sudroši/sudaužysi, o paskui tokiu pačiu būdu kaip ir pirkai parduosi kitam žmogui.

Tiesą sakant, pats vos nenusipirkau mašinos be savininko, laiku susigriebiau Šypsena .

trecias budas mazai tiketinas.

Taip, trečias būdas yra mažiausiai tikėtinas, kolkas net esu girdėjęs, kad kas nors taip nusispirktų mašiną, ir ją vairuotų be problemų. Nesąmonė kažkokia būtų, kam išvis tada REGITRA skirta Kvankt?

perkant senas lupenas iki poros tukstanciu litu daug zmoniu atiduoda neisregistrave masinu ir jos toliau eina per rankas.su senom masinom taip net patogiau.

visvien nesamone. As pardaviau masina,pasilikau ant saves,ane? Tas nusipirkes masina padare ka nors,na tarkim is kolonkes benzo pavoge,ir klausimas kam ****i bus?

[quote] perkant senas lupenas iki poros tukstanciu litu daug zmoniu atiduoda neisregistrave masinu ir jos toliau eina per rankas.su senom masinom taip net patogiau.
[/quote]

Taip, nusipirkau aš Fiat Tipo. Mašiną pirkau tik su pirkimo-pardavimo sutartimi, taip pat ją nuėmė nuo įskaitos. Važiuodamas iš Vilniaus į Trakus, mane “nušovė” radaras. Ir spėk, kam atais sąskaita Laimingas ?

as nors savo lupena paradviau uz 1000 lt , bet isregistravau, jau pirkejas lai daro paskui su ja ka nori, man visiskai nereikia, kad ant manes masina kabetu, juk ten regitroi negaila sumoket ta 13 litu

nu bl,tik asilas galetu taip pardavineti Juokiasi

[quote]2.)Mašiną jos teisėtas savininkas (nesvarbu, jis pardavėjas ar ne) atsiims teisiniu keliu, kadangi nėra nei pirkimo-pardavimo sutarties, nei nieko;
[/quote]

cia potekste pirmo varijanto? ar kaipCha cha

[quote]3.)Mašiną vairuosi iki kol sudroši/sudaužysi, o paskui tokiu pačiu būdu kaip ir pirkai parduosi kitam žmogui.
[/quote]

realiausias varijantasTaip. esu jau taip 4 masinas pardaves

[quote]Tiesą sakant, pats vos nenusipirkau mašinos be savininko, laiku susigriebiau Šypsena .
[/quote]

p.s.
kaip smagu,kai niekas nekaba ant taves,nereikia jokiu ten deklaraciju,sutarciu,eiliu regitrojKietas
va kur nauda speniukai jusCha cha

Šiaip siūlyčiau įsigyti namą, įregistruoto ant kito žmogaus. Nei deklaracijų, nei komunalinių mokesčių, netgi visiškai anonimiškumas garantuotas. Štai kur tikroji nauda! Taip

Taip, nusipirkau aš Fiat Tipo. Mašiną pirkau tik su pirkimo-pardavimo sutartimi, taip pat ją nuėmė nuo įskaitos. Važiuodamas iš Vilniaus į Trakus, mane “nušovė” radaras. Ir spėk, kam atais sąskaita Laimingas ?

[/quote]

nu ir ka?
jei zmogus is kurio pirkai ne asilas,komisijoj parodys ta pirkimo pardavimo sutarti ir bedu pats turesi+ dar,kad su neiregistruota masina vazineji bauda gausi

bet tu bl avilys,nepyk bet radai ka sulyginti,as turiu kruva draugu kurie taip dirba ir nei vienam dar nebuvo su tuo problemu.
galu gale,jei kas labai uzsinores uzsiregistruoti, susiras savininka pastatys bonke kaninos uz sugaista laika ir nuims nuo iskaitos regitroj per 10 min

Sulyginimas kaip sulyginimas. Kai kam ir 4300 litų, prašomų už golfą, yra pinigai. Išsakiau savo nuomonę. Kam reikės, padarys išvadas. Šitoj temoj nebesirodau Labas.

Mes su vyru taip pirkom masina, ta prasme ne is tikro savininko…Pirkom is bachuriuko, sutikrinom jo dokus, susirasem ant lapelio jo visus duomenis, abu pasirasem, vietoj iskart pasiskambinom tikram seimininkui susitarti del datos kada persirasyt(jis klaipedietis berods buvo), na ir vsio nuvaziavom namo…Bet su tuo trantu laaabai trumpai pavazinejau, todel ant saves ir neperasinejau, o pardaviau taip pat…UfffTikiuosi daugiau taip neteks masinos pirkt, nebent ziauriai patiks ta masina ir bus labai tvarkinga…Flirtas

o jei i tokie niekieno masina ikala, kam pinigus draudimas mokes?

vistiek pirkdamas tokia masina dazniausiai gausi zmogaus ant kurio ji registruota numeri ir galesi su juo susiderint viska.

eini su savininku (arba savinkas israso igaliojima del draudimo tvarkymo)i zalu skyriu ir savininkas raso prasyma,kad saibas pervestu i atatinkama saskaita

Taip parastai ant technikinio visada yra savininko a/k ir gyvenamoji vieta,tad susirasti visada ira glimybe

viskas cia normaliai.

valstybinis Nr.: AHP115
markė: VW
modelis: GOLF
spalva: MĖLYNA
pagaminimo arba pirm. reg. metai: 1993
kategorija, klasė: Keleivinis automobilis (Hečbekas)
būsena: Registruota
apribojimai reg. operacijoms: NĖRA

Matosi kad nelabai gaudaisi kas yra civiline teise ir paprasta - pirkimo/pardavimo sutartele…

nu ir ka?
jei zmogus is kurio pirkai ne asilas,komisijoj parodys ta pirkimo pardavimo sutarti ir bedu pats turesi+ dar,kad su neiregistruota masina vazineji bauda gausi

[/quote]

Iš tikrųjų tokios situacijos nebuvo, čia tik kaip pavyzdį pateikiau Cha cha