Nemunas aukštupys

Esu pagal mano tėvą iš Jotvingių kilimo (iš Metelių parapijos) taigi visumoje Dzūkas. Na traukia mene labiau prie gimtinės ištakų. Gaudau ir Neryje.
Šiandien Merkinėje buvau su ruseliu kuris puikiai kalba lietuviškai. Taigi didžiuos Lietuvos upės Nemunas labai neapdergėme rusų kalba, apart keleto rusiškų epitetų skirtų neimančiai žuviai.

man ne tik, kad leidzia, bet net lraso namie gert, bet as ne koks buitinis alkaholikas, kad namie gertJuokiasi apie perlovkes ir panasiu kruopu paruosima tai viskas normaliai, man tik keistai nuskambejo, kad kuojas gan toli ruosiamasi gaudyt, nes jeigu vata i kompanija tinka, tai tikrai neverta tiek toli vaziuotJuokiasi

Man labai patinka rusiškas multikas kurio šūkis:
Draugai, gyvenam draugiškai. (Sutinku lietuviškai neskamba)
Jaučiuosi truputį kaltas kad pradėjau temą apie kviečių paruošimą žvejybai ir patį žvejybos procesą. O gavosi kaip visada.
Pirmas (ir esminis pastebėjimas) gal pradėkime rašyti taisyklinga Lietuvių kalba. Kas sugeba.
Antra. Apie pagerk aš nekalbu. Man žmona leidžia namuose. Kiti šį potrauky sprendžia pagal įsitraukimo gylį.
Trečia.Žuvies panaudojimo klausymą aš sprendžiu elementariai. Nereikalingos žuvies aš neimu.
Ketvirta. Norvegija. Visą gyvenimą norėjau ten nuvažiuoti. Finansiškai galėjau, tačiau važiuoti su bet kuo nenorėjau. Surinkti sau priimtinos kompanijos nesugebėjau. Dabar manomai tai liks tik ružava svajonė.
Penkta. Dėl Neries"vatnykų".Manau nereikia taip šnekėti. Tokių žmonių galima sutikti prie visų upių.
Šešta. šiandien buvau prie Merkinės gaudyti "sušaros" nepadėjo nei batonas , nei kukurūzas, nei virti kviečiai (gal neteisingai paruošiau). Taigi apart keleto nelegalių šapaliukų nieko. Tačiau pagrindinis tikslas pasiektas:
NUO ŽMONOS, SODO IR ANŪKIŲ PAILSĖJAU.
Žuvie visumoje man nereikia.
Atleiskit. Aš kaip E.Homingvejus trumpai nesugebu.

ne tik pavalgyt, bet kaip brisius rase ir isgertCha cha jeigu zvejyboj ramiai pasibut, kad ir gaudant nevalgoma srota, tada taip merkinej nusikibenimaterint i kibisiu miska ir ten praleist kelias paras tikrai n+1 kartus geriau, nei but pusdieni prie neries su visokiais vatnykaisTaip

Taip pilnai pritariu, kad ten vaziuoja “nuskriaustieji”, kurie varvina sele ziuredami i patyrusius LT rybokus. Jie nesupranta, kad norima zuvi sugaut nepakanka nusipirkt kota uz 300e Nekaltas ir perziuret YouTube zvejybos temas Nekaltas

nesuprantu ir as tu zvejybu su liabiotke Veee

i Norge vaziuoja "zvejai"kurie Lietuvoj zvejot per sudetinga sekmingai.Bent tokiu ,kuriuos pazystu ,yra 80% .JIems kotas Lietuvai zvejot uz 300e nesamone,bet Norgei negaili poros stuku.Suprantu,Norge grazi salis ir pakeliaut joje smagu,bet fist i kokia smirdbaze ir savaite art su lebiodke ,nx.

pas normalu zmogu yra ne tik zuvies pagavimas ir kankinimas sietuke ,paskui ja paleidziant,o ir kulinarinis jos paruosimas yra neatsiejama zvejybos finalo dalis.Bet kai dauguma driskiu pasidare tikri iskrypeliai,pagavai -paleisk,tai ir pasauls baigia iseit is protoJuokiasi

Pagert reik varyt i zemupi.Cha cha

siaip jis zvejoja kad pagert Ufff

Jeigu Tamsta žvejoji tam kad pavalgyti, tai su visais šiais išvedžiojimais sutinku.

Eeee wialniauskas, nebandai cE trupint batono ant meksru NemuniniuPiktas lygina jis su Neries suskiais…

na palyginimas su zvejyba norgej, tai ne koks, nes zuvu dydziai ir kokybe skiriasiCha cha a cia ka neri meksrai, ka nemune meksrai tas pats nevalgomas srotasCha cha

Kiti skaito, kad važinėti į Norvegiją žvejoti irgi nelabai protinga.
Aš laikausi principo jeigu man patinka blandinės tai nereiškia kad briunetės negražios.
Kiekvienam savo.

Dvi žvejybos Nemune Merkinės parapijoje. Vanduo prašviesėjo bet mano manymu per aukštas. Plūdė, batonas, apsiuva, žolė. Visiškai nieko.

Sveiki visi, yra planu palekti sestadieni ar sekmadieni i Nemuna ant sapalu ar usoriu su dugninem, kazkur apie Alytu ar Druskininkus. Gal kas galetu kokia nuoroda Mapsuose duoti. Buciau labai dekingas Alus Taip. beje kaip ir jur tu “blakiu” pasirinkti ???

Sveiki, ar yra koks judesys Aukštupyje apie Alytų? Karšiai, šapalai?