Nemokamas gprs labas vartotojams

jo.bl pries3d.uzsisakiau men.uz7lt.blyn.prasowiau. siaip tai s…yra snd netas wisa diena luzinejo. beje pasakakykit kurie naudojasi free netu ka raso mano.labas.lt iki kada netas yra pajungtas?

Tuoj paziuresiu… Nekaltas

nieko neraso ta manolabas

Toj grafoj tuscia, rodo kiek saskaitoj, kiek yr sms ir iki kada saskaita galioja

Jokio sms Žliumbiao kada jus kortas pirkot?kokio jos senumas?as tj pirkau tada kj akcija buwo500sms

Blin,nesamone.Mano labas neraso,iki kada wap galioja,bet netas weikia.Ir dar swetimu niku jungia. Alus

Kaip jau minejau, kortos pirktos: 1vasario vidury, kitos spalio vid - gruodzio pradz kai 500sms dave. bet turiu korta pirkta apie liepos men tai ta neveikia, bet tos berods saskaitos galiojimas pasibaiges tai turbut uztai neduoda. matyt tik aktyviom saskaitom duoda tik

Man irgi weik free gprs. Idomu kiek tai weiks, jei cia akcija, tai iki nauju metu, bet as tai negawau sms apie gprs.

Niu pirkau spali…atrodo Nežinautada sask.galiojimas bajgesi… Nekaltas niu ryt pasipildysiu,paziuresiu

He,o man wisos kortos weikia,net ir tos,kur saskaitos galiojimas pasibaige 09.03d. Jega,kam reikia labas su aktywiu wapu?Papigiai atiduosiu,nes turiu apie 10 man nereikalingu kortu… Alus Tūsas Alus Taip

Ale neblogai cia Mirkt

He,atsirado proga atrinkt tuscias kortas nuo pilnu ir nemokamai… Tūsas Alus

Juokiasi Cha cha va cia tai pavaro bite Cha cha

as irgi gavau tokia sms, kad uzsisakiau free wap, nors ir nieko neuzsisajinejau Šypsena bet rejks patikrint ir sena korta

Blin,kaip cia gali but,man galioja net ir tos sim,kuriu saskaita nustojo galiot 2004.05.26 ir dar sms yra 383 wnt.Aciu Bitej uz tokia dowana Kaledom,tereikia papildyt… Alus Tūsas Alus Širdis

aha.man ir weikia su sena korta.ta uz7lt.reix taupyt.po nauju naudot reix.

tikrai geras:wap free,sms1ct,mms5ct,pokalbiai12ct.dar geriau gywenime nebuwo. Gerai

xe zajabys isdejau bite online ar kokia ce korta daug pasmne tu bites kortu pirma pasitaikise ir wap weikia Šypsena))) xe cool Šypsena

O dar uzwakar galwojau,kur tie laikai,kai wap & mms buwo 4 free…Wap jau yra,lauksim mms… Alus Cha cha

O dar uzwakar galwojau,kur tie laikai,kai wap & mms buwo 4 free…Wap jau yra,lauksim mms… Alus Cha cha