Nemegstamiu nemegstamiausia svente metuose?

Birzdadienis Pavargęs Kanda BlogaiNu daryk nors ka tu. bet ash jo nemegstu… Kanda ir dar kaip !!! Man nepatinka kai reikia ruoshtis, priimineti svecius, buti ten tipo seimininke… tai ne man… nepatinka man tas… nors dovanas gauti megstu Juokiasi

gimtadienis, nes per ji pasijuntu labai vienisas, pazeidziama ir pan. Mirkt

Naujujų šventimas Veee

Nėra tokios Nekaltas

gimtadienis. lyg ir turetu buti ypatinga diena, bet as nenoriu galvoti jokiu akciju-atrakciju savo “draugams”, namuose svest nuobodu, o ir pinigu dazniausiai nebuna… todel taip uzknisa abejones kokia savaite iki gimtadienio ‘ka as po velniu darysiu’, o dar kai mama paklausia kaip as svesiu, tai isvis… Veee

nekenciu welyku…nuobodzeusia swente…ir gimtadienio nelb megstu nes wisad nezinau kur daryt ir ka daryt Šypsena

man visos sventes Kanda Pavargęstas ruosimasis… Baisu

rugsejo 1 Veee

savo gimtadienio… nes depresija aplanko kai ateina ta diena… na jaučiuos labai keistai,bet dovanas faina gauti…

Pati nemėgstamiausia? Hm… NekaltasKogero pirmoj vietoj būtų gimtadienis Blogai Veee… iš tiesų net nežinau kodėl Nekaltas…niu bet vistiek tikiuosi, kad kadanors tai bus mano mėgstamiausia šventė Taip Laimingas

o man sventes patinka Taip

gimtadienis

Na buna, kad kai kuriu svenciu visai nesvenciu, bet man jos vistiek patinka, nes arba i sule visai nereikia arba bent jau pamokos buna sutrumpintos Cha cha nu o del gimtadieniu tai man patinka. Na tik tevu gimtadieniai nlb, nes kai visa gimine susirenka tai…

as asmeniskai viu laukiu… bet kajp praejna ir jej jos nepavykusios taj kitajs metajs nebelaukiu Cha cha aisq viskas priklauso kokios buna Šypsena

nelabai turiu tokios vsnetes… visas pakenciu Cha cha

…durniausia metu shvente man yra Velykos… Nežinau vienintelis pliusas, kad tuomet gaunam atostogas… Nekaltas

As is vis nelabai megstu swentes… Nei Velyku [susirenka puse gimines], nei Kaledu [tas ruosimasis ir t.t.], Naujuju [ka cia swest?tiesiog nepatinka], Valentino [visur sirdutes, raudona… slykstu Pavargęs], gimtadienio [keista, bet as jo nemegstu]… Dabar pagalvojau ar yra swente, kuria as megstu… Man per tas swentes buna liudna… NekaltasGeriausia swente yra atostogos/iseigines Angelas

Visos tos masinės, kurioms vykstant [+ - savaitė] klubas užverčiamas dviem milijonais pasikartojančių temų Pavargęs

Visos mėgstamos… Niam niam