nelegalus tusai mokykloje

Nekaltas…nezinant…geriau jau jie zinotu, maziau bedu butu…

Hm…niu nesam dare dar tokio,kad niekas nezinotu…Hm,buvo toks kad darem per nakti,su leidimu…bet pasekmes buvo kraupios …issprogdino bernai tulikus su bambioskem…dabar niekam neleidzia buti mokykloje per nakti…tai berods vadinosi ‘vaiduokliu naktis’…kazkas pns… Kietas

O dar tokie būna? Nekaltas Pas mus tai lyg ir ne, arba aš nežinau Nekaltas

tam yra diskaciekos

Nenorėčiau,nes bijočiau rizikuot.

noreciau tokiam dalyvaut Taipkartais tie mokytojai nesupranta kaip mum reik kokio nors vakarelio ir neleidzia,o tada ir daromi nelegalus tusai mokykloje Girtas Tūsas Kietas Cha cha

o nx???// mokyklos ir tajp akyse matyt nenoriu…bet jeaj mokyciausi ten kur man butu labaj miela ir ten butu salia mano draugai gal butu smagu…seip jau huliganizmas skaitytusi todel kul.;>>>>>>>~

smagu wisaj butu Šypsena~

nu jei 7 zmones cigaretes ir alus cia tusas tai buvo vien kart sulioj patusine Šypsena) tik cia buvo po treninuortes nusibeldem pamsoi kazkur i 3 auksta ir sedejom laiptinej mokyklos paskui namo ejom Šypsena

Dalyvauciau Cha cha bet niekas musu sulioj tokiom machinacijom neusiima Liūdnas

na nzn:0 nebent su salyga kad neprigaus Cha cha

nera

dvigubas azartas Cha cha

niekad apie toky negirdejau Ne nebent tulike prie debilniko kolonkes prisijungia ir tusas… Cha cha

originalios idejos Cha cha Juokiasi

gerimai is ciaupu ir ko tau ne tusas? Juokiasi

manau tokia tema jau buvo, nes pamenu komentavus. Taigi sakau, mokykla yra skirta mokytis, o ne tūsintis… Ir kokie laikai atejo Pavargęs

butu faina… Laimingasbet kol kas teko tik alu tulike lakt Girtas

gal ir noreciau Mirkt Laimingas Flirtas Liežuvis

Siaip butu visai extream tox dalykas Nekaltas Girtas Gerai Cha cha