nekenciu vagiu

Negali butiCha cha

Tokiems vagims reikia dar viena pasala padaryt plia… po to sugaut ir be jokiu mentu gerai per visus galus su pagaliu uzvaziuot… o po to su karshta vinim ant kaktos parashyt: "VAGIS"

Dar tada, kai litas turejo kurkas didesnę vertę už 1100 Lt pirkau dviratį… Taupiau tėvelių sunkiai uždirbtus pinigus metus laiko. Labai norėjau to dviračio, tai buvo mano svajonė. Tėveliai sunkiai leido man tokį nusipirkti… Ir žinote ką? Pasidėjau pas draugę į jos aptvartą kiemą su šunimi, tai net ten atėjo, paklausė draugės močiutės kokia čia gatvė ir… taip sakant… turėjau dviratį 3 sav… Aina nx… Ir dar bl policija nx… Surado vagi, pagavo, paleido… Nžn kas toks. Dar visai mažas buvau. Tai po to gal du mėnesius verkiau… FAKIN kaip nervai ima… O tai dabar pagalvoji kai kitiems žmonėms (tfu tfu tfu) dar ne taip būna. Aina nx tie vagys. Suprantu, jei ten kokią vištą iš 100 vištų pulko pagauna, nes neturi ką valgyti… Bet kai kažkoks bičelis daunas (dažniausiai juk vagia vaikinai) pradrąsko tavo gyvenime tokią skylę, tai paskui žmonėmis ir pasauliu pradedi vis labiau nusivylinėti…

Ale man koks nervas paime kai mano zuvis kaime ishgaude Piktas.Cia aishku ner ka lygint su tukstantiniais nuostuoliais, bet vistiek nervina. Pavasari suleidau kaime zuvu nu galvoju bent pazvejosiu rudeni, o jau dabar visos ishzvejotos Piktas. Teritorija aptverta, zinom kas padare bet ka be ikalciu padarysi be to chroniu vaikai tai ishvis troba sudegint gali. Geriausia tai butu kitais metais nusikaltimo vietoj parisht ir jau taip straublius atidubasint, kad nieko daugiau nenoretuPiktasPiktasPiktas

Slamdog` raše:
Mano wienas geras draugas is dalies yra automobiliu wagis: nuo mazens jis domisi ziauriai tackomis (jau eidamas i darzeli suprato, kaip weikia wariklis, o ismokes skaityti - tacka galejo isrinkti iki paskutinio warztelio). Chi, man jis uz simbolini nuolat twarko masina, su juo konsultuojuos, wienzo serwise pinigus moku nebent uz dalis (nors net ir jas jis man padeda susiweikt papigiai)

Taigi, praktiskai bet kokia masinka jam nuwaryti yra sekundziu reikalas (nepades nei signalizacija, nei taip wadinami "slapukai". Jis jau yra nuwares keleta masinku, taciau reikia pabrezti, jog "auka" jis issirenka is anxto (jis newagia is sunkiai gywenanciu zmaniu). Ir nemanau, kad ji kas norz kada norz pagaus - per daug gerai mashinose nusimano zmogus.

Tai wienzo, noriu pasakyt, jog is dalies ji pateisinu - jis wagia tik is turciu ir, beje, tuo uzsiima l. retai (tadzel ir sakiau, kad jis automobiliu wagis yra cik is dalies). Neneigiu, jog tai anti-moralishkas dalykas ir nesmagu ryte atsikelus ir isejus i kiema nerasti sawo auto, bet juk zhmogus nekaltas, kad negime Bilo (red. Bilas Geitsas - Microsoft sawininkas, turtingiausias zhmagelis pasaulyje) seimoje… Taipogi jis nera kazkox bomzhas, taciau tox jo didelis susidomejimas automobliais brangiai kainuoja (jam 17, bet jau "prawairawo" apie 20 auto)

Relly rašė:
As nesuprantu kuo blogas turtingas zmogus? Kuk tu sakai jis nevagia is Vargsu,o vagia is turciu.O ka jie kitokie zmones?Koks skirtumas turcuis ar neturcius vistiek zmogus irjam tai pridaro nuostoliu.O zmones napavydekit tiem kurie geriau gyvena,jie viska uzsidirba sao galva ir rankomis

Jo! As tai nesuvokiu kuo galima isskirt turciu nuo beturciu! Zmones,kurie turi pinigu gerai masinai, tai nereiskia, kad jie kokie mafijozai ir is ju galima vogti, tipo, ai, dar viena nusipirks!!! Tai nesamone!!! Uch, kaip nervuoja!

Tokiems vagims reikia dar viena pasala padaryt plia… po to sugaut ir be jokiu mentu gerai per visus galus su pagaliu uzvaziuot… o po to su karshta vinim ant kaktos parashyt: "VAGIS"

Ziauriai, bet teisingai!!!

Kas kas, bet manau niekas nekencia vagiu! Nebent tie patys vagys, tik save myli ir didziuojasi, kad ju dar nieks nepagavo ir tipo kokie jie cool!!! Man taip pat, kaip ir daugeliui, pavoge pinigine trulike. Oi, man sokas buvo. Bet gerai, kad moku stipriai neimt i sirdi! Paverkiau viena diena, o dabar tik su pykciu viska atsimenu. Siaip jei juos pamatyciau, tai nezinociau ka daryt. Ar jiems isspardyt subines gerai ar begt ir rekt visiems, kas jie tokie. Bet gal nerizikuot, dar susiras ir papjaus!!! Aš nekaltas

Man irgi vagys nepatinka iš mano tėčio buvo pavogta mašina po to prašė išpirkosLiūdna.Bet ką padarysi?

KOdel ant vagiu taip varot…VAGIS VAGIO NEVAGIA :s

as taip patPiktasKandaBlogai

Uzjauciu tave,man nebuvp taip atsitike ir tikiuosi neteks to patirti… Nekaltas Baisu

uje…koks siaubas…Nustebęs aciu dievui…tfu tfu tfu…dar neteko susirurt su vagimis…Nekaltas

o mano sesei trulike visai nauja tase supjauste ir norejo pinigine istraukti, bet nieko nepese, nes pinigine ji laike kitur, bet visa tai pastebejom, kai is troleibuso islipom, nepriekaistingai atliko savo darba

Mergelike,uzjauciu labai tave,kad taip atsitikoNekaltasPas mus vierna syki irgi lipo ant stogo palydovines antenos nusukt.Laimei,as pabudau ir pazadinau teti.Tai tas per fortke (iki siol nesuprantu kaip tilpo Juokiasi) islindo,o jie,matyt,labai issigando ir dejo i kojas.Paskui tetis sake,jog vagiu pedos kaip dvi jo ir vyrai stambus,auksti,ne kokie piemenisNekaltasMan tik pasake,kad galesiu but sarginiu shunimCha cha
Zinot,nors nieko nepavoge,visvien nakti daznai prabundu,rodos kazkas braunasi…Ne

Taip, ir man karta teko panasiai pasijusti, tik mano nuostoliai zymiai mazesni! Pasakosiu savo istorija: taigi buvo atlaidai, nu ir as toks neatsilikelis, galvoju nueisiu… Taip ir buvo, bet kaip veliau suprartau, del to labai gailejausi!!! Va, nu ir ten sokiai ir t.t tesesi iki RYTO, gryzau namo… IR sako tetis: apvge garaza… Nu galvoju jau pavoge mano dvirati ir pan… Nueinu, ir istikruju pavoge dvirati nuliova, meskeres… IR dar tevo kelis irankiu… taigi atlaidai buvo aukstam lygi…!!! Liūdnas