nekenciu fonogramu !

Nebuvau ir labai gailiuosi. Supranti as jau ne pacanas. Darbas, komandiruotes ir k.t. Laiko pramogoms lieka labai nedaug.Liūdna
Bet Death Comes’us tik kelis praleidau, ir labai gaila kad ju nebebus Liūdna

niu wa, ka jau darysi… bet wis tiek, lajko atrast pramogoms reik… nors truputi…

surandu lako. mano pramogos AlusAlusAlus su draugais ir TaurėTaurėTaurė su draugemis…Liežuvis
o kokios grupes tave vezha???Gėlės

na kaip cia pasakius, ash neapsistoju ties wiena metalo rushim kaip death ar dar koks… cia nuo nuotaikos priklauso… Siaip SOAD, nightwish, staind keletas dainu… static-x, canibal c., metallica… na ir dar be galo daug, neishvardinsiu wisu cia… bet wis tiek juk pagal fonograma ash tu grupiu nelabai isivaizduoju grojanciu… gal del to ir patinka…

beje neignoruoju ir lietuvishku grupiu Cha cha

Supranti, apie fonograma kalbedamas galvoje turejau visas POP grupes ir atlikejus. Net neitariau kad kabuosi su Metall gerbeja.Gėlės
O kad tau Cannibalai patinka (pasiklausai) tai as visiskai apakes…Baisu
Tai jei nesunku ir turi noro parasysk man i asmenini…apie save. Amziu, miesta ir t.t.t. OK?
Neissigask as ne maniakas koks nors. Baisu tiesiog sudominai Šypsena
Aisku jei per daug ikyrejau tai viesai pasiusk…Aš nekaltas

Nepeikit ant kompo kurto muzono…
Labiausiai veza transas ir progressive house - va ten tai muzika…Gerai

pritariu Taip Gerai Taurė

Pritariu 100 %
Gerai Taip Mirkt

miste tau nuo kada corpsai patinka? cia tai prajuokinai… o metallica kai klausau tai visad duris uzsidarai… taip tau ir patinka. xe xe… klausyk savo makejeva kurio visa diskografija jauciu turi… ir turboreanimacija dar Blogai

slepkis su tokiu skoniu muzikai…

tai kam tada tie atlikejai??? tegu paleidzia per konca fonograma …ir tusinkitesŠypsena ar dar galite islist i scena ir tipa "padainuot"Cha cha fonogramschikaiŠypsenaŠypsena

Is pradziu atsirado popsas, veliau - fonogramos, o kas laukia ateity ? Baisu

ei broleli azuoleli,jo, ash tau duris uzdarau, kai ash pamokas darau Cha cha nes pas mane pamokos ne juokas, reik padaryt, ta pats turetum zinot. Na jo, anxciau (priesh pora metu ash nesidomejau tokia muzika, ir duris tau tada visada uzdarydavau, na dabar pamaciau muzkos groji, del to nesmrek. Cha cha nes ash tawe smerksiu del ko kito… ) O pas mane liste tai wisda corpsai tupi, ir metallica tupi taip pat Liežuvis paziurek kita karta. O ant TR nevaryk. NEblogi jie. O makejeva pats klausaj, o siaip ir tas turi geru dajneliu kaip "teveli" o ir ish vis tema ne apie taj Cha cha

geriau jaw nezinot…

sunku juk be fonogramos dahuji dainu be perstojo dainuot taigi usdusiTaipBaisu

na nelabai skiriu tiesa pasakius:bet dazniausiai sprendziu is to ar nusidainuoja ar neCha chaLiežuvis
o labaiu vis wien idomaiu klausytis kai gyvai dainuojaTaip