nekaltybe

tai vat kodel tu tokia dabar… shiaip ir vaikinai atsargiau… negadinkite merginom gyvenimo…

MAzdauk nuo 18 metuku

Niekada neprarask!buk originali.Taip Taip Taip

na as tai manau, kad tai reikia daryti tada, kada esi tam pasiruosusi, ir kad netektu paskui gailetis.

niu jetau… taigi ne metuose esme!!! galbut tu turesi kam atsiduoti kai tau 14-16, bet manysi kad per anksti Liežuvis o kai tau bus 18 ir daugiau nesurasi tam tinkamo… Nustebęs kai mylesi ir busi tuo tikra kad to nori tada ir mylekis!!! ir kvailai neklausinek Kanda

nu kaip sako kad geriausia panelei myletis pradeti kai viskas subresta.
na o siap kada nori tada ir pradeda ir manau kad cia dzin nuo keliuTūsas

o kas tai yra…?
ir k1 jos praranda…?

Mirkt

mano manymu amzius cia neprieko Drovus
svarbiausia, kad vaikinas patikimas,tai laikys kaip maza paslapti
ir seip jei du zmones vienas kita labai myli ir tai vyksta is meiles pana jokia KEKSE !!!

Neziurek i kitus, turek savo nuomone.

kokia cia dar paslaptis? o siaip tai aisq reikia islaukti, bet nepadaryti merginai to o po to gailetis tai irgi manau neverta vien del to kad tau dar nera kazkiek metu

As nekaltybe praradau kai man buvo 16. O partnerei tada buvo 19. O kad kada tai manau vaikinam kad kai stojasi, gaminasi sperma ir varyt reikia, merginoms kai menesines prasideda gi ir skaitosi kad gali santykiauti - na tai kame problemos? Pirmyn! gyvenimas gi trumpas… Nesamone yra kad vat lygiai nuo 18. Gi visi skirtingai vystomes. Beje rasai kad nevadintu kekse - tai tu ja gali prarasti nors ir 12 bet nebutina apie tai visiems sklebtis ir jei niekas nezinos tai ir niekoant taves nesakys, o beje kad ir sakytu - koks kieno reikalas, svarbu tau orgazmas geras buvo ir viskas…

O prie ko cia tas amzius? Man atrodo kiekvienas zmogus bresta skirtingai, kitas gali buti nors ir 18 metu, bet buti daug maziau patyres ir pan., nei koks nors 15-metis. Cia ne rodiklis, bet man atrodo kad geriausia butu kokiu 16-17 metu, ne anksciau. Nors manau ir pati suprasi kai busi tam pasiruosusi, jeigu atejus laikui vis dar bijai ir abejoji ar to nori - geriau palauk… Gerai

Nu man irgi atrodo,kad amzius nelabaj cia i tema…Ne kada nori tada pradedi…O jej su megzi romanus tik vakarui taj tada ir busi kekse…Taurė

nu ash ku Esheriuk tu che suskelei … ash pazhiurechew kas ishaugtu ish tokio vaiko kuris 12 metu turejo leetiniu santeekiu … ir beto viskas priklauso netik nuo fizio subrendimo … subrest turi ir emocishkai … kad jaustumeis acakingas(-a) uzh tai ka darai … ash zhinau 1 kad per velai irgi yra nesamone ( ypach taikoma toms kurios nori nekaltybe prarasti tik pirmaja vestuviu nakti )

… shep ash negaliu spresti uzh tave nes mat nesu mergina ir nezhinau ka ka ta nekalteebe merginai reishkia asq viena … tai padareek su patikimmu zhmogumi o ne eiliniu chiuveliu kazhkur ‘Jono’ tusofkeje …

kada iseina tada ir reikia

GeraiGeraiTaip

Siaip merginu ir vaikinu psichologija labai skiriasi ir jei visi mastytu kaip vaikinai, tai tokiu klausimu nekiltuCha chaCha cha O kai kurios merginos laukia tu princu ant baltu zirgu…gyvenimas ne pasakaNe cia taip nebuna…tiesiog susiraskitVyras kuriam kazka jauciat, galit ten truputi palaukt, nes, kaip pastebejau, jum "reikia isitikint ar tie jausmai tikri", bet tik nelaukit per daugNe ir kuo maziau kreipkim demesi i metus, tie stereotipai kad tik nuo 16 ar isvis nuo 18 jau atgyveneTaip jie dar atejo is tu laiku kai zmones veliau bresdavo ir mastymas budavo kitoks, tipo: " Myletis galima tik tam kad susilaukt vaiku", juk dabar XXI amzius, visa tai senai istorija…zodziu, mano nuomone, pats tinkamiausias laikas tada,kai zinai kad to nori, turi su kuo ir kai galvoj smegeneliu bent kiek atsirado, o tie amziaus cenzai-suaugusiuju sugalvotas ***** kad tipo "apsaugoti savo vaikus nuo per ankstyvu lytiniu santykiu" nes"juk jie dar visai vaikai" ir t.t.
P.S. cia tik mano nuomone…

čia jau mane apšnekinėja???
Na aš tempsiu iki 16 tai tikraj TaipTaip
O jau vėliau NekaltasNekaltas
Juokiasi

siaip tokiu temu jau gal milijonai buvo!Jei prarasi nekaltybe su vaikinu kuris tave myles,tai niekas taves nevadins keksyteLaimingas o siaip manau,kad maziausiai 18 metu,tik dabartiniu laiko paneles labai skubaŠypsena

Shep del susilaikymo tai galiu viena … nueikite i filma "pianiste" ir suprasite kas boona su moterimi kur perdaug save saugojo (tiek fizine tiek dvasine prasme)

P.S. silpnoonervu zhmonems gerew nezhiureti … nuo to shiektiek pozhiuris i moteris pasikeist gali … Šypsena