nekaltybe

Jei daug perėjo, ji gali būti smarkiai sumindyta. Cha chaCha chaCha cha

[/quote]

Pokštininkas tas mūsų Clandestino…Cha cha Šiaip reiktų kada tave su tavimi susipažinti Graži

kazkodel as pirmas nenoreciau buti…Aš nekaltas
geriau kai mergina zino kas yra kas…Mirkt

Vienas draugas pasakojo kad gyvenimo tikslas yra bent vienai merginai atimti nekaltybe(na jis jau ji pasieke), o del ko tai as nezinau man tai nelabai noris buti pirmam Ne

[quote]Emily rašė:
Pokštininkas tas mūsų Clandestino…Cha cha Šiaip reiktų kada tave su tavimi susipažinti.Graži
[/quote]

Kartais reikia Taip. Nes būna, pabundi žmogus - ir savęs nepažįsti.BaisuCha cha


Jive Jones - Me, Myself and I

mergina kaip konservu dezute - vienas atidaros, daug kas naudojasi Cha cha
nieko asmeniska Aš nekaltas

kur cia tokiu yra? cia turbut vaikinukai jaucia nepilnavertybes kompleksa ir bijodami pasisiukslinti iesko nepatyrusiu, kad nesekmes atveju galetu pasiteisinti…

nu nezinau prie ko cia nepilnavertishkumo kompeksas, bet bent jau asmenishkai man su mergina myletis geriau kai ji patyrusi, kai zino kas jai patinka, kai gali atsipalaiduoti ir tiesiog megautis paciu procesu…MirktŠypsena

pirmas kartas visada buna ypatingas, labiausiai isliekantis atmintyje ir svarbus abiems partneriams, jei tau mergina rupi, tu dazniausiai noresi isgyventi kartu jos svarbiausius gyvenimo momentus, ir tuo labiau kartu jais dalintis.

O man dzin mergaites jos ar neLabas tai rupi turbut tik tiems kurie bijo pasirodyt per silpni lovoj su jau patyrusiom merginomCha chaCha chaCha cha

Na juk jiems norisi but KOLUMBAISCha cha

explorer’iaisCha chaCha chaCha cha

Man jau nusibodo Piktas Per radija, per telika, spaudoje, dabar cia "nekaltybe". Kiek galima knisinetis Piktas Ir ko cia taip visiems parupo?

P.S.: svarbu dorybe, ne nekaltybe.

Raveriux rašė:

barganele rašė:

MLX rašė:

barganele rašė:
jo dabar jau ir tarp 13-meciu nelabai nekaltu rasi…kur tie vaikai skuba??

O tai priciom tu cia ant bahuru varai nesuprataw… Jei kazkokia 13’mete 15’meciui acidave, ar ten issisketus pries ji acigule, tai jau jis cia kaltas ir paskubejo?? kazkas cia netaip tavo mintyse

as ant bachuru nevarau,o klausiu ar jiems taip svarbu ir kodel,kad pana butu nekalta arba pries ji mazai turejus be

Taigi pati zhinai, kaip vadinasi tos, per kurias daug perejo…

o kajp wadinasi tie kurie per wisas perejna???
ApakęsApakęsApakęs

Gyvent skuba Mirkt Suaugt skuba, matyt vaikyste nusibosta.
Kaip kartais noreciau buti vaiku Nekaltas

Nesu vaikinas, nezinau. Bet manau tai labiau susije su nuosavybes inkstinktu. Budamas pirmas jauciasi valdantis padeti. Turbut del toNekaltas