Nejkit i mokykla shalta lawke

kaip manai kiek tesis tas smagumas?

as irgi ejau ir smagu buvo, nadaug zmoniu, tai suda pramalem (kai atsigavom po soko)

o ash ejau shiandien i shule ;] ir ryt zhadu ejt… pailset tai pailset, bet va pamokos tai ir be musu tesias, tode labai acilikt galim ;]

ash taipogi siandien ejau Taip Norejosi susimatyti su draugais, su kuriais per atostogas nebuvau susitikes…Siandien vln, nakti, prognozuojama ~ -30 Girtas dar neesu apturejes tokio salcio Cha cha

o man teks eitiŽliumbia. kaip sako mano auklyfa "Aštuntokai turi eiti, bet kokiu šalčiu nebent kazkas ten pasakytu kitaip" jin siek tiek priplaukusGirtasPavargęsBaisu

Ko cia issisukinejat?Ka gal per atostogas neissimiegojot?Kad men eitumet visi i sule o tai visai durni liksitKanda

Kadangi nakti pranese iki 31 laipsnio tai ryte tikriausiai bus daugiau negu 25 laipsniai ir nereikes eiti i shule.Valio Taip

o pas man buvo -21 ir teko eit…Liūdnas

pas mus buvo -27 bet vis tiek ejau, nes norejau. kol nuejau ziauriai ziauriai susalauNekaltas

aš ir šiandien ėjau nors ir buvo -23, bet vistiek … mama sakė neit , bet ai , o vat užtai rytoj tai neisiu…Gerai, nes pas mus tai kokie -26 tikrai bus… brrrrrr

jus zinias paziurekit tai garntuotaij i shule eit nereikes nes ten daugiau parodoCha cha

o as neejauLiežuvis ir rytoj neeisiuLiežuvis

Jeeee! atostogu pratesimas…nzn kaip joos bet ash tai rytoj tikrai neisiu … Apakęs blyn iki 30 shalchio pranesha… Laimingas

Man sako neiti,bet net nezinau ka cia darytiNežinau

ryt irgi nereiksŠypsena

as taj nejau…ir nejsiu Liežuvis~ Laimingas

blyn kaip salta lauke, sulioj irgi be striukes neimanomaNe, o dziaras pasake "tik pradinukai per salcius neina,o jus jau dideli, jokiu nejimu i mokykla kad nebutu"ŽliumbiaŽliumbia

Nu nu, pas mus ir reikia be striuku, o saltis nezmoniskas, bet ka daryt?, vis tiek reikia. o kai as dar popietinej tai dar atsilt speja :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Na ir keisti jus esat.Tai bus 50 laipsiu salcio sakys eiti ir eisit.Jei salta,tai ir neini ir nelauki kol kas pasakys.

Juokiasi

man irgi tokios nesamonesŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia