nejaugi tikrai atejo laikai , kai zmones meile prisipazysta SMS zinutemis ?

Ne nezinau

pritariu Taip Šypsena

na jei pirma karta prisipazintu per sms, gal ir nepagalvociau kad tai labai jau nenormalu… tiesiog unreal banalu, arba matyt juokauja… Taip

aga, kazkaip maloniau, kai in real prisipazysta, o per sms tai dar gali pagalwot, kad kox broliukas paeme mob ir pajuokaudamas parashe smsMirkt

Niu as tai viena karta "nudegiau" ir dabar nelabai tikiu graziais zodziais telefono ekrane. Kai rasai sms, juk daznai 10 kartu istrini, 15 kartu perrasai ir tik tada nusiunti. Todel as jauciuosi daug geriau, kai zmogus istaria siuos zodzius ziuredamas i akis.

jo…durnai cia su tais sms’ais…
atsimenu kazkada girtas parasiau panelei, kad ja labai myliu [; pirmas prisipazinimas… zinau, kad pasielgiau kaip koncinas durnius… bet tada man viskas atrode normaliai [; nu zinai kaip buna pad gradusam [;

Pfu pfu pfu, tikiuosi dar ne tie lajkaj, kaj visi prisipazines mejle tik sms zinutemis… Ten kur vienoje sms telpa "net" 160zenkloo…
Tiesa sakant man bootoo skaudu isgirsti pirmajee mejles prisipazinima (ta prasme is vajkino, kuris man to nebootoo sakes) sms… Nuliooscew pirma, todel, kad nepasake sioo zodzioo in real, todel, kad sie zodzej kajp du padariukaj: angeliukas ir velniukas… Velniukas gali eegelti tajp, kad skausma jausi liabaj liabaj ilgaj, o angeliukas gali nusilejsti ant peties ir sirdele glosteeti visa lajka…
Taciau tiesa sakant, man skaudu girdeti, kad dabar jau po truputee mejlia prisipazeestama sms… Na suprantu, kad palinki saldzioo sapnoo ir pasake kad as tavia meeliu… Taciau jei pasako,: "Ej, tu man patinki, susitinkam?"…Wat… sleekstu… juk zeemej malonew siuos zodelius isgirsti in real…

nu tai aik tada paieskok sau pupytes IRC , ir "pasipistk" su Sauja Kulokaite…

jaigu kazkam taip parasciau tai manau turi sokiu tokiu sutrikimu.ta prasme ne kox debiilas/e , bet mazdaug jauciasi nesaugiai ar kazkas panasaus.as ne psichologas tai ir nezinau

kas ziauriai nepatinka, tai santykiu aiskinimasis sms’ais ar dar kokiu mircu Piktas… o tuo labiau jei meilej prisipazysta, tai nzn nei ka galvot, nei matai zmogaus akiu…Aš nekaltas otiems kurie nedrasus tai yra vienintele ir lengviausia iseitis…Tikiuos sitie lakai greitai praeis…

Techninio progreso amziuje SMS zinute yra daug lengviau pasakyti ka jauti…Aš nekaltas

DEJA TAIP. Atejo. Nors bendravimas sms malonus tuo, kad bet kada gali paziureti data(kada menesio proga reikia dovanoti geles ir panasiai) ir pamaloninti save, skaitydamas mielas zinutes.

Virsune!!!
KA nebemokama gyventi realiame pasaulyje?
Tuoj visa diena sedesim prie kompiuteriu ir bendrausim per juos?
NESAMONEEEE!!!

!!!Zmones gyvenkit o ne ant kedes sedekit!!!

jaigu tokiu cia tikrai yra , man jusu labai gaila… cia yra ne gyvenimas , o kazkas nznau…sms zinute jums atstoja viskas , kam kalbetis gyvai , jai yra irc , kam tada ishvis gyvent , kad PC neuzdulketu…?manau , kad cia tik kazkokie nesveiki zmones taip elgiasi… IgnoreIgnore

manau kad zmogus kuris tesugeba prisipazinti meileje sms’ais yra arba luzeris paskutinis arba nemyli tikrai to zmogaus kuriam prisipazysta.Vat ka as manau…

IgnoreLiežuvis

technika valdo…Paskambink

zmones tobuleja tobuleja musu galimybes.na tarkim jei zmogus laaaaabai gedinasi nu tai gal sis budas ir tinka.
nors man tai ir ne prie sirdies juk daug maloniau paciam isgirsti tuos zodzius paziuret i akis ir t.t. Aš nekaltas

…stai jums ir blogoji civilizacijos tobulejimo puse.romantikos nulis sveiku…

Nesenai susirasinejau su vienu bachuru zinutemis,sheip vienas kita is matymo zinome,taciau niekada tikroveje nesama kalbeje,taciau jo ciotk zinuciu labai laukdavau ,labai malonu gaut bet kuria minute zinute,kuri privercia suvirpeti is dziaugsmo