Neistikimybe

Jei i tema atsakineciau tada kai ji buvo pradeta 2001m tai rekciau visa gerkle AS AS AS … Cha cha Juokiasi Mirkt

As galiu tuo pasigirti(nors nesakau,kad nebuvo pagundu). Mirkt

Visiskai pritariu.Kokia gali buti meile zmogui, jei pasitaikius progai ji isduodi.nesvarbu ar vedes,ar nevedes.Nevedusiojo statusas ne kiek nesuteikia teises vaisciot na pravo, ar na lievo,jei turi mylima zmogu,zmogu kuris tau svarbus

O,kam eit nalievo, jei seimoj laukia mylimas zmogus Širdis, o ir nuejes, manau ne ka rasi, tik sirdi savo Sudužusi širdisir bus paskui daug Žliumbia tad geriau but su vienu ir vieninteliu Apkabinimas Mirkt

Na, siaip tiek istekejus pirma, tiek antra karta nedariau to. Pirmasis to nevertino, o dabartinis Myliu to tikrai nenusipelno ir nenoreciau isduoti savo zmogaus. NeJei taip padaryciau - tik giliai giliai pamatavus visus zingsnius i prieki ir seimos ateities jau nebematydama.

Neištikimybė yra ne vien sekse, yra ir kitokia. Ji gal net žiauresnė, tokia lb skaudi. Aš skaitau neištikimybe ir kai " mylintis" vyras,išgėręs ar ne ne taip svarbu, kuriam kažkas susišvietė, daužo savo moterį, kai žmona savo “skalbinius” viešai ar su draugėm skalbia. Tai irgi mano manymu neištikimybė. O ėjimas na levo ar na pravo prasideda tada kai baigias meilė… Sudužusi širdis

tu teisi, dabar vyksta kazkokia pavelavusi sex revoliucija, atsieit viskas px, svarbu malonumas, paskaitai bobiskus zurnalus, tai net koktu pasidaro, tipo Turkijoj vyrai ohoho, lietuviai slunkiai, etc. as pats saviskei istikimas ir visai del to nesigediju jau kokiu 12 metu, manau kad tai ne yda. dar manyciau, kad tevu seimos gyvenimas daro didele itaka vaikams, o ka jus manote?

Sutinku, kad dažnai nesąmoningai atkartojamas tėvų šeimos modelis. Nors mano tėvai neblogai gyvena, vis dėlto aš norėčiau visai kitaip. Ir mąstau, kaip reikės išvengti jų klaidų. Nes jau dabar pastebiu, kokia darausi į motiną panaši. Dėl neištikimybės - niekada savo mylimo žmogaus neišdaviau.

Pasakyciau ir as, durni jus vyrai, bet tikrai taip nemanau apie visus. Bet apie tave taip. Kai tavo zmona tau ragus istatys, paziuresim, ka ciulbesi tada. Nekenciu tokiu vyru, kurie galu vadovaujasi ir mano, kad zmonos nieko nenumano. Atmerk akis, gal ir tu nieko nematai? Kas kad neieskai, bei jei komandiruoteje ar baliuke tavo galas uzvaldo smegenis, tai esi patinas. Nes kiek pririmenu, vyrai giriasi, kad masto protu, o moterys emocijomis. Butent, VYRAI masto protu…

Taip Gerai Taurė Cia tai vyras

o KAS YRA NEISTIKIMYBE? NUEJIMAS SU DRAUGU I KAVINE? FLIRTAS? SOKIS? TADA BUVAU NEISTIKIMA MILIJONA KARTU. JEI NEISTIKIMYBE, TAI SEKSAS, TADA AS ISTIKIMA VISU 120 PROCENTU

Jei skaiciuojant is 1000 proc, tai normaliai Baisu

Kol kas atrodo istikimas Laimingas, nebent per miegus kur nors nukeliauju Laimingas Cha cha

**

**

visada istikimas…

Darsi,savo draugu rata, matyt, pagal save esi pasirikes. Mastai kazhkaip gyvulishkai.Mano shunelis paleistas palakstyt masto lygiai kaip tu- aplaksto visas gatves kalytes