Negaliu pastot: ieskau panasaus likimo drauges(-iu).Nelikit abejingi, prasau...

Neiseina, ten rusishkai parashyta, o BANGA rusishko shrifto neatpazista Nustebęs

Tai senas reikalas kad iki 37 - lkaip pats pasaulis - turi bazalinė kūno temperatūra antroje ciklo fazėje pakilti daugiau kaip 0,2 ir išsilaikyti 10-14 dienų ir viskas, Taip kad dar ne viskas o jei toliau - ovuliacinės kilmės nevaisingumas pagydomas 80-90 procentų.Labas

Duok Dieve, kad Tavo zodziai tiesiai Dievui i ausi…

kagi… pas mane gydytoja rado kiausidej cista ir dar be to gimda daug mazesne negu turetu but Liūdnas itariu kad turesiu problemu ne tik su pastojimu, bet ir su paciu kudikio isnesiojimu, jei isvis man tai bus imanoma Liūdnas bet as vaikus nelabai myliu ir visai ju nenoriu (kol kas), tai as stengiuosi apie tai negalvot ir nesijaudint be reikalo. o ateity bus matyt…

Na mano Vyras irgi nori vaikelio … as jauciu kad dar esu nesubrendusi motinystei … pagyvensim pora metu del saves o tada jaw galesim ir apie vaikus galvoti … kazkaip as geru kontaceptines tabletes ir apie vaikus dar negalvoju … taciau as tave puikiai suprantu … pas kiekviena mergina yra motiniskas inkstinktas … pamegink pasvarstyti apie galimybe isivaikinti vaikeli … tik patariu imti kuo mazesni … ir augs jis kajp savas … ir tau bus kuo rupintis … Taip anyway laikykis Gėlė

kazhkaip ish gydytojos kalbes supratau, kad ir man ateity gali buti sunkumu pastojant Pavargęs
baisu.