Nedidele doze ir tu - laukine roze.

Šypsena As ko maximoje radau, taj tik smilkaluŠypsena Bet kokiuŠypsena Kanapiu ir opijausŠypsena Aisku, neaisku kiek ten tikro stuffo yra, betMirkt kaip pradedanciamŠypsena

nebandziau ir esu pries tokius dalykusBlogai

uj bliamba patikek… yr tokie kaip rastamanai pas kuriuos visada yra ir neaisku iskur… mano ex zole ruko virs dvieju met ir dar nei karto nera pirkes!!! o pucia tai taip kazkur gal kasantra diena… o ka… bachuras… pirkes tikrai nera… viskas priklauso nuo draugu… ir betkas i toki rata tikrai neisipaisys… todel gal ir atrodo visa tai keista bet taip yra… vieni perka kiti ne…

Šypsena

BANDZIAU VIENA KARTA ZOLES,TACIAU AS IRGI PRIES TOKIUS DALYKUS,GERIAU ISGERTI JEI NORI APSINESTIMirkt

As tai tikrai niekada ir niekados nieko neuostysiu ir nevartosiu tu brudu Šypsena

Žvaigždė

niekada nesakyk "niekada"! NeJuokiasi

Labas

Jio paskutiniu metu retai beuzklystu cia Liežuvis

ne ir nebandysiu LiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

esu bandziusi zoles. nieko gero istikruju … nepatariu bandyti tiems, kas dar nebande. man pvz visai nepatiko

Bet juk narkotikus vartojantys zmones yra laimingi ju paciu suvokimu, kad kai jie apsinesa, jie tampa laimingesni. gal but cia yra tiesa?

Kiek girdejau, tai hera daugiausiai baikeriai, verslininkai ir pan. traukia:0 Ar tai tiesa?

Ne esu pries tokius dalykus Blogai

as manau kad hera yra s… as tik uz naturalia nekaalta zolyteŠypsena aplabai esu priez chemija… su heru biski atsargiau…
na o del verslininku ir baikeriu tai baikeriai daugiau alu geriaŠypsena ot tie tai tikri pijokaiCha cha
o jei verslininkus paliesim tai patikek daugiausia narkomanais tampa turtingu teveliu geri vaikeliai kurie gauna neribota kieki pinigu ir neturi kur ju deti… uj kiek bagociu degraduoja,… rodosd ir gerai gyvena ir pinigu turi ir valgyti niekada nestinga… net perteklius viso to… atrodo kam tai? bet bet… na ka padarysiCha cha kaip gerai kad as nesu viena is tu aptekusiu litais valdininku dukreleCha cha nors karta to pliusa atradauCha cha

Šypsena Zinote, kazkodel visi mane narkomanu vadinaŠypsena Ir net nezinau kodelŠypsena Sakau gal reiktu pataptiŠypsena O tai ta nekalta zolyte, tai cia paprasciausia zole susisukate dziovinta ar ten kokias kanapes ir etc?

kaip tave gali vadinti narkomanu jei tu net neisgeri??? gal zmones sakyciau matos visvien kur prie tusovkes ir kur net negeriaŠypsena ar tu vinas is tu nuostabiu zmoniu kur savo gyvenima taip suklosto kad tusai chebra narkotikai alchoholis viskas aplinkui o tu atsisakai?? labai ydomu… o siqip tai tikrai kad paprasto sieno nerukomCha cha Juokiasi jis nevezaCha cha tai tikriausiai kad marihuanaCha cha

Taigi mane narkomanu tikriausiai ir vadina del to, kad as nei rukau nei geriuŠypsena Sako: Va tam tai nereikia, jis narkomanasŠypsena O siaipŠypsena Pasaulis baisai grazus ir be alkoholio ir be rukaluŠypsena O wat idomu paklausti, jums ten kada buvo nors kokios maziausios haliucinacijos uzejusios? Na ten kokie nykstukai po kambari vaiksiojantis ir t.t.Šypsena As pavyzdziui visai atvirai galiu pasakyti, kad man kartais vaidenasi kad mobilus skambaŠypsena Issitraukiu is kisenes, lyg ir skamba lyg ir vibruoja, atsilipiu - niekoŠypsena

pirkdabas is nepatikim zmoniu gali gauti ir toki dalyka kaip zole su amfo ar hero priemaisomis… ar net ismirkyta aceton(tokia sako neveza… nu nezinau) … taip klientui labiau patinka ir ateina kita ir dar kita karta… jeigu atsiranda labai jau daug jegu tai reiskias su amfa o jeigu slopina ir isviso nieko nebegali padaryti tai galimas daiktass kad maisyta…

man irgi su skambuciais bunaŠypsena o sisaip buna kad uzgliucinaŠypsena visokiu nesamoniu bunaCha cha kazkada uzgliucino kad galva mano dega Juokiasi xixixiŠypsena kaip juokinga poto buvoCha cha kazkada pradejo vaidentis kad mane kazkas seka ir buvo labai baisu… maniau numirsiu ar isprotesiu isbaimes… siaip visokiu yra buve bet dabar nelabai bepamenuCha cha

Deganti galva?? Burning headŠypsena Va cia tai gerasŠypsena GeraiGeraiGerai Man draugas syki pasakojo, kad kai po tokio vieno karto su dzipu namolio vaziavo, tai vis atrode, kad aplink ji kazkas laksto. Ir sako baisu, vis pristabdau, kad nepertrenkciauŠypsena