nebuvo traumu?

as isvis per visa gyvenima traumu neturejau

Nu nebuvo dar…

Be ranku apshalimo nieko nenutiko tfu tfu tfu Cha chaCha chaCha cha

man irgi ne. tfu tfu tfu

tai tau pavydziu…

Nu kad ne…Ne

Kazkaip dideliu traumu dar nebuvo (tpfu tpfu tpfu Cha cha)… Teko tik viena karta i pusni ikristi, kurios sniegas nebuvo baltas, o kazkox… gelsvas… ???Juokiasi (va taip ir buna, kai neziuri, kur eini Juokiasi)

tai cia visi traumuoti padare normaliai alkaholio leidosi i zhygi koki? ar siaip sunku jums vaiksciot?

nebuwo ir tikiuos nebus ,bet galiu kur norz uzsiziopsot pwz:I grazia masina ar grazu waikinaŠypsena Nekaltas

xixi Cha cha DrovusTūsas dazniausiai taip ir buna tikriausiai MyliuBučkisFlirtasGirtasPavargęs

Nebuvo, bet ka gali zinot kas gali but rytoj??? juk gyvenimas toks nenuspejamasNekaltas

Nu dar kol kas neteko patirt ir tikiuosi kad netex…Cha chaCha cha

neperseniausiai teko paslyst ir issitiesti, bet apsejau be rimtesniu traumu, dekui dievui Šypsena

wa su drauge ejom, tamsu buvo, nieko nemaciau tai kai dejausi…dabar labai nugaryte skauda Liūdnas bet pati kalta…nestabilios bukles buwau Girtas

nu dar neteko kieme kristi ir kanors susizeistiKietas

Tfu tfu tfu man tai nebuvo jokiu traumu Šypsena

Žvaigždė

dar nea Ne tikiuosi ir nebus… Tūsas

Šypsenane

nea… jokiu traumu neturejauNe

patikek!!! sia ziema kaip niekad traumu buvo!!! visu pirma mano tevas(mases nemazai turintis) nuo kalno su rogutem nuciuoze, tai…po to savaite lovoj gulejo, nes nebepaejo…Šypsena
po to, as nuo to pacio kalno nuciuoziua, tai as tiesiai i ligonine…su greitaja islekiau…Šypsena nugara susitrenkaiu, tai kazkur apie menesiuka lovoj pragulejau…Šypsena
o galop, bel buvom ant kalno, tai mano padruska nusalo koja…tikslaiu jos pirstus…labai smarkiai nusalo( 2 laispnio nusalimas) tei va, dabar ji guli lovoj jau pora saviciu ir pajudet negali…
zodziu si ziema kaip niekad nuostabi ir neskausminga…
Apakęs